Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ilyen "szülőkr...

Mit gondolnátok ilyen "szülőkről" (akik inkább felelőtlen huszonévesek)?

Figyelt kérdés
Most kerültem be egy baráti társaságba, ahol van egy csaj, egy srác, meg egy baba. A srácon egyértelműen látszik, hogy drogos, játssza a nagy Kurt Cobain reinkarnációját, a csaj meg csak 20-21 éves, megy utána, ő is füvezik. A legdurvább, hogy van egy babájuk:( Ilyen hippifelfogásban nevelik a gyereket, nem néznek tv-t, nem esznek olyanokat, amikben mesterséges anyag van, a kis pár hónapos gyereket már viszik ilyen drogos koncertre..Én teljesen ledöbbentem, hogy lehetnek ilyen emberek. Szerintetek én vagyok konzervatív vagy ez tényleg kemény?
2011. márc. 24. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

nem néznek tv-t, nem esznek olyanokat, amikben mesterséges anyag van,

Ezzel a résszel mi a baj? Szerintem tök jó dolog.

A többi részét meg elitélem, de tenni sokat nem tud ez ellen senki sajnos.

2011. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Igazából eddig nem írtál semmit, ami baj lenne a babának. Leszámítva talán a koncertet. Attól csak egészségesebb lesz, ha nem eszik műanyag sz*rokat. És a tévénézés sem feltétlenül szükséges, hogy felnőjön :D
2011. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a szülei drogoznak, van ennél nagyobb baj?
2011. márc. 24. 20:48
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor hol a védőnő és a szülők(mármint a szülők szülei)?????

Miért nem "jelenti" ezt senki??!!?!

2011. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy konzervatív. Egy gyerekhez felelősség kell. Ez nem játék. De tudod, ezek sem akartak gyereket, csak éppen fűre ment el az óvszerpénz. Az abortuszpénz meg valami keményebb drogra.
2011. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Egy kis fű simán belefér néha. Azt mi is szoktunk még ha elmegyünk bulizni 36/N.
2011. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

áááááááááááá!

Egy kis fű simán belefér gyerek mellett??????Úristen!!

27/N

2011. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Na igen, szóval a fű mint drog, leginkább azért veszélyes, mert elindíthat a keményebb drogok felé vezető úton. De ha a szülők ilyen nagy természetességmániások, akkor az meg fogja akadályozni, hogy továbblépjenek.

Persze nem jó, ha füvezik a szülő. De a babára igazán nem veszélyes. Egy ittas ember sokkal veszélyesebb.

2011. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a drogozás valahogy nem fér össze a tudatos táplálkozással. Nem értettél valamit félre? Miből gondolod a füvet és egyéb drogot?
2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Pokolba velük!!!!!!! annyira utálom,hogy vannak ilyen szülök :@ na az ilyen sz*r szülök miatt van az ha a gyerekük alkoholista vagy drogfüggő lesz... de ha még sem akkor se lesz annak a gyereknek szép gyermekkora...
2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!