Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meggyőzni hogy...

Hogy lehetne meggyőzni hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok vidéken. 15 éves korom óta Budapestre szerettem volna egyetemre menni, de anyukám nem engedett. Sehogy nem sikerült meggyőzni, a végén azt mondta hogy nem leszek többé a gyereke ha be merem adni a jelentkezést Pestre. Viszont én ezt nem tudom feldolgozni hogy nem oda járok ahova mindig is nagy álmom volt. Kezdek depressziós lenni. Arra gondoltam hogy jövőre átjelentkezek Pestre. De hogy győzzem meg anyát hogy megengedje? 20 évesen nem szólhat bele hogy mit kezdek az életemmel, mégis megteszi. És ezt már nem bírom :'(

19/L


2011. márc. 26. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Elmész, és kész, anyukád pedig meg fog békélni.
2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szégyelje magát anyukád!!!
2011. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
20 évesen már nem igazán tud parancsolni neked....ugyhogy elmész és kész....csak nehogy aztán a végén ne fogadjon vissza :/
2011. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem úgy működik hogy elmész és kész. Tavaly mikor jelentkezni kellett teljesen kikészült idegileg hogy el akarok menni. Kénytelen voltam meg se jelölni Pestet. Azóta pedig én készültem ki. Amit itt rendez.... minden reggel felkelt mikor még bőven aludhatnék. A tanulás miatt 24 órában piszkál, pedig nem vagyok rossz tanuló. Az internet hozzáférést pedig korlátozza. Én már ezt nem bírom tovább. És látom hogy másoknak ezek a dologk átlagosak, nekem pedig nem. Ez annyira rosszul esik :(
2011. márc. 26. 18:42
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd meg tõle, hogy mégis mi az oka? Biztosan félt téged valamitõl.
2011. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen félt. Attól hogy elzüllenék. De abszolút nem vagyok befolyásolható. Ő is tudja hogy soha nem dohányoznék, bulizni is csak néha megyek el, inni sose iszok, nem pasizok, tanulok rendesen. Nem értem.... És nem tud normális magyarázatot adni hogy miért.
2011. márc. 26. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én teljesen megértem az anyukádat.Ő csak félti a kicsi fiát.Nem tudja elfogadni hogy felnőttél,és a saját lábadra akarsz állni. Ez valahol tényleg nem jó,de bele kell törődnie hogy a saját életedet akarod élni.Ez előbb utóbb úgyis bekövetkezik,tehát jobb ha érvényesíted az akaratodat!
2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánat: lányát:))
2011. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem lépj le minél előbb. Én a helyedben már most költöznék, nincs valami barátod, akihez mehetnél?

Egyébként, elváltak a szüleid? Az megmagyarázná anyukád reakcióját, nyilván nem akar egyedül maradni.

2011. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem váltak el. És tesóm is van. Az a baj hogy túlparázik mindent, túlságosan félt. De előtt-utóbb úgyis elköltözik az ember, és akkor sem lesz jobb.

2011. márc. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!