Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Sakk-matt.

Mit csináljak? Sakk-matt.

Figyelt kérdés
2éve vagyok férjnél,azóta nincs szexuális kapcsolatom a férjemmel.Próbáltam többször is beszélni vele erről,de nem hajlandó kinósnak érez iyenekrő beszélni.Az az eszembe se jut hogy van valakije,bár én már abban a kórban vagyok,hogy semmin sem csodálkozom.Az egészségem 2 éve teljesen tönkre ment,állandó hasmenés-bélgyulladás,fogyás,többször elvitt a mentő olyan görcsös fájdalmaim voltak.Pár orvosnak meséltem,hogy a férjemmel(sőt senkivel),nincs szexuális kapcsolatunk,mert ő egyszerűen nem igényli.Az orvosok el is magyarázták milyen egészségkárosodást tud okozni,egy ilyen állapot.Tudom és a barátaim szerint is az lenne a jó,ha elválnék,mert tényleg olyan a kapcsolatunk mint apa és lánya(szeretjük és tiszteljük egymást)...de ez nem házas élet.Ha elválok,nincs hova mennem,nem dolgozom(éppen szakmát tanulok,aminek nyáron lesz vége),nincs megtakarított pénzem,még albérletre sem telne.Anyukámmal rossz a kapcsolatom(sosem szeretett),ha hozzá költöznék ugyan olyan stresszben élnék mint most,magamba folytott érzésekkel.Sakk-matt....
2011. márc. 26. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Akkor marad a félrelépés.
2011. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg a férjeddel,hogy hogyan tovább.Ha Ő sem akar már házas lenni,váljatok el.De azt meglehet beszélni,hogy addig amig nem rendeződik a helyzetetek,együtt éltek továbbra is.Ha nem rossz szájízzel és vitázva mentek szét akkor semmi akadálya a további egymás mellett élésnek.Mások is vannak igy akik nem tudnak különköltözni.
2011. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Esetleg próbáld meg feszegetni a kérdést, hogy te gyereket akarsz, azt hogy gondolja megvalósítani.


Nekem ez hihetetlen, hogy egy egészséges férfi két évig ne nyúljon a feleségéhez, és még csak el se árulja az okát.

2011. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Többször beszéltem vele,de ő becsukta az ajtót.Én nem egyszer mondtam neki,hogy ha "meleg" nem érdekel,csak mondja meg és váljunk el.Többször kértem hogy váljunk el de ő nem akar,ezt meg is mondta.Anyósomat imádom,ők is engem képzelhetitek milyen arcot vágok amikor felhozzák az unokás témát.Teljesen kivagyok idegileg.
2011. márc. 26. 20:43
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy hadd éljetek nyitott kapcsolatban. Akkor tarthatsz szeretőt és minden meg van oldva.
2011. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam már,de hallani sem akar róla!Beszélgetni nem hajlandó erről,nem szexelünk,és szó sem lehet nyitott kapcsolatról.Ő egyébként befolyásos ember(parlamenti),és sokat gondolkoztam miért lehet ez,szerintem neki csak a papír számít,hogy elmondhassa házas ember.Gazdag életmódót élek,de boldogtalan vagyok...röviden,ez az igazság.
2011. márc. 26. 20:57
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell az engedélye. Ha így viselkedik, meg is érdemli.
2011. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
85%
Én egy 3. személyt érzek a háttérben, nem lehet hogy mivel befolyásos ember pont emiatt nem akar válni, nehogy kifogásos életvitel miatt problémája akadjon a munkahelyén ?
2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Na ilyen nincs!!!


Ki érdekel, hogy ő akar-e válni, vagy nem akar??

Az a lényeg, hogy te mit akarsz.


Az esküvő előtt volt rendesen szex, nem volt semmi gond?

Utána meg egyik napról a másikra?

Anyósnak meg mondd el nyugodtan legközelebb, hogy amíg a fia nem ér hozzád egy ujjal se, addig várja a gólyától, te nem tehetsz semmit.


Úgy látom, pénz ide vagy oda, neked nem ilyen élet kell.

2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Valaki javasolta a válás utáni együttélés verziót. Próbáld meg erre rábeszélni, így addig maradnál anyagi biztonságban, amíg nem tudsz a saját lábadra állni.

Ha ebbe nem megy bele, választhatsz a többféle rosszból:

1) Szeretőt tartasz és igyekszel nem lebukni.

2) Megcsalod, és közlöd vele(vagy azt hazudod, hogy megcsaltad). Erre csak lesz annyira mérges, hogy ne tiltakozzon a válás ellen.

3) Kibírod ezt az állapotot, amíg nem tudsz a saját lábadra állni (esetleg közben is tartasz szeretőt, félrelépsz, stb ha tudod titokban csinálni) és utána lépsz le.

Több ötletem nincs. :S

2011. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!