Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor ha a...

Mit tennétek akkor ha a párotok/szerelmetek akivel együtt éltek egy idő után egyszer csak belédköt vagy veszekedés után megüt/bánt. Hagyod magad és várod a csodát, hogy majd egyszer minden rendben lesz? Vagy Segítséget kérsz minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Én alapvetően olyan típusú nő vagyok, hogy nálam ilyen esetben 2 véglet létezik:

1.) első pofon után elhagyom

2.) visszaütök

Édesanyámat is éveken keresztül bántotta apám, így nálam ez válóok.

2011. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát én kinevetném.
2011. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
hál' Istennek mi nem szoktunk veszekedni, de egyszer próbálna megütni... úgy tökönrúgnám, hogy a következő nőjének biztos nem lesz gyereke :)
2011. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az, mint az elsőnél. Az első utés/pofon után költözés! (akár ő, akár én). Nem tűrném el egyetlen pasitól, sőt, nőtől sem, hogy megüssön.
2011. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám. Nálam is válóok..

Max ha eztán félnék tőle, akkor akkor pakolnék el, mikor nincs otthon, mikor nem számít rá. Persze beavatnék barátot, hogy tudjon segíteni ebben.

Mióta vagytok együtt???

2011. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám azzonal ha egyszer megüt máskor is meg fog.
2011. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menekülnék. Nagyon, nagyon gyorsan. Senkinek nincs joga megütni a másikat. Még a szülőnek sem a gyerekét. És igaza van az előttem szólóknak, aki egyszer megüt, máskor is megteszi. Tudok segíteni valamiben?
2011. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem én most szingli vagyok csak anno anyumat bántotta apum és mivel kicsi voltam nem tudtam róla..Aztán senki nem mondott semmit és a napokban derült ki hogy akire felnéztem csalódnom kellett..Én apumat is nagyon szerettem de ezek után ránézni nem tudok....3 hónapja nem beszéltünk már...

Szerintetek bunkóság az én részemről? Hogy nem beszélek vele? Nem tudok ránézni sem? Hogy nem mentem el hozzá azóta látogatóba?

2011. márc. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!