Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő dolog ha...

Mennyire elítélendő dolog ha egy egyedülálló csaj lefekszik egy nős pasival?

Figyelt kérdés
Csak szex, szexuális vonzalom. A csaj nem akarja szétszedni a családot. Mindketten fiatalok, a csaj 23, pasi 30. (Elméleti kérdés, nem én vagyok benne.)
2011. márc. 31. 18:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
25%
a pasit lehetne max hibáztatni a csajt nem.
2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%
Mindig az a felelős egy kapcsolatért, aki benne van. Itt tehát a pasi. De én -nőként- soha nem feküdnék le egy nős, vagy egyéb kapcsolatban lévő férfival.
2011. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%

A csajt is elítélem, de csak 10% "jut neki" a megvetésemből, amúgy 90%-ban a férfit ítélem el ezért.

Mivel ő nős, és nem a csaj.


Azt pedig nem tudom elfogadhatónak tartani, hogy a csaj nem akarja szétszakítani a családot. Tegyük fel, hogy lebuknak: hát zicher, hogy a feleség el fog válni. És nem fogja megkérdezni a férje szeretőjét, hogy ő mit akart.

2011. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Pont annyira, mintha egy egyedülálló férfi fekszik le egy férjezett nővel.
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
Én már annyi ilyet látok a környezetemben, hogy az "elítélendő" szó már túl elcsépelt lenne rá. Számomra közömbös. Persze ha az én férjem lenne az a pasi, akkor valószínűleg nem lennék a csaj helyében, amikor a tudomásomra jutna!
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
39%
ugyan ez volt velem is,csak én 20 éves vagyok....
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
62%

"Csak szex" - ez a prostitúció.

Nem tudom, mennyire elitélendő, talán nem, inkább sajnálandó.

2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 szilvo79 ***** válasza:
21%
nem ítélem el a nőt!egyértelmüen a pali a hibás!
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
94%
Mindkettő hibás. Etikátlanok, és még csalók is. Elítélem.
2011. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
48%
Ebben mindig az a vicces,hogy ilyenkor a nők a ribancok és a szemetek,na de mivan a pasival? akinek felesége vagy akár már gyereke is van ?? Az nem elítélendő dolog ,hogy ő megakarja csalni ??Én a saját bőrömön tapasztaltam ezt,és sajnos bele is mentem a dologba.Igazából megbeszéltük a legelején hogy ebből nem lesz több egy kalandnál,még is rossz volt mikor vége lett
2011. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!