Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a partnerünket...

Hogyan lehet a partnerünket leszoktatni a dohányzásról? Sikerült már nektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha ő nem akar, akkor ne próbálkozz, nem fog menni.
2011. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor probald, csak akkor lesz sikeres, ha a partnerod is ugy akarja.
2011. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Egyutt probaljatok. Pl. Te is szokjal le valamirol.
2011. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Talalj ki valamit ellene.Atvitt ertelemben.Tegyel olyat amit o nem szeret toled.Es koss vele kompromisszumot.Meg ha szeret akkor fontosabb vagy neki mint a cigi.Es megprobal leadni belole.Mert hat a termeszetes az ha valaki nem cigizik es zavarja a fust es a vele jaro dolgok:budos haj,kez stb.Ha szeret az erdekli ami teged zavar.Mert ot ugye nem zavarja,hogy Te nem dohanyzol.Az termeszetes.De forditva...
2011. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem, de nem is akarom!

Nagykorú, felnőtt ember, nem egy kis pisis, akit nevelni kellene. Ő tudja, mit csinál, nem hülye, tisztában van a következményekkel.

Nekem, meg ha szeretem, akkor el kell fogadnom, hogy van ez a rosz szokása, és kész!

2011. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, de az kellett, hogy igazából ő akarja. Engem nem zavart volna, ha nem köhögött volna olyan durván éjszakánként (huszonévesen). Aztán Angliába költöztünk, ott is cigizett (ott még drágább a cigi), és egyszer, mikor éreztem, hogy ez most egy jó pillanat (megingott, abba akarta hagyni), akkor mondtam neki, hogy számolja ki, mennyit költ(ünk) cigire egy hónapban, és mi volna, ha azt az idős anyukájának hazaküldhetné? Ledöbbent az összegen, és eldöntötte, hogy leszokik. Három napig segédeszköz nélkül próbálta, iszonyatos volt, szenvedett, hányt, izzadt, remegett, a negyedik napon vett nikotintapaszt. Attól minden nehézség nélkül lerakta. Ez négy éve volt, azóta nem gyújtott rá.
2011. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Megmondtam barátnőmnek hogy cigi szerintem gustistalan és hogy büdös, de felőlem csinálhatja.

Viszont ha érzem rajta hogy cigizett, akkor nem csókolom meg..


Én nem kényszerítettem arra hogy leszokjon, de ő sem kényszeríthetett arra hogy megcsókoljam miközben undorodok a büdös leheletétől. Amíg jártunk nem cigizett többet, de most megint mert az új pasija nagy bagós.

2011. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem akarja akkor úgysem tudod. épp ezért mérlegelni kell párválasztásnál hogy mennyire tudod ezt tolerálni. én biztos nem tudnám ezért olyat választottam aki nem dohányzik.
2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen,mondhatom hogy sikerült.

De végül már ő is akarta,csak az én akaraterőm kellett hozzá.

Napi 1 doboz erős cigit szivott,nagyon köhögött reggelenként,igy nem nézhettem tovább.

először csak napi 6 szál hónapokig,ez volt a neheze,sokszor rá kellett szólnom,kivenni a kezéből,sokszor haragudott..aztán estére amikor rájött hogy kibirja,akkor már bocsánatot kért mert morcos volt.

Aztán 4 szál,majd 2,és semmi,ez már a könynebb része volt,főleg hogy nem vett,akkor lusta volt lemenni venni,és mindig eltereltem a gondolatait,apró jutalmakat kapott mint egy kisgyerek.

Most már jóóideje nem gyújtott rá,néhanapján vizipipa,de az más

És végre büszke magára,ahogy én is az vagyok (rá is,meg magamra is,hogy nem engedtem a boci tekintetnek,amikor elvettem tőle)

2011. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Én csak megkértem rá, hogy ne bagózzon, mert aggódok érte.

Másnap letette és azóta se gyújtott rá. Ennek lassan 3 éve.

21/L

2011. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!