Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezt csinálnom hogy...

Miért kell ezt csinálnom hogy anya figyeljen rám? Mi mást tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy anya egyáltalán nem figyel rám,hiába beszélek hozzá vagy mesélem el hogy mi történt,esetleg hogy mi bánt egyszerűen figyelmen kívül hagy vagy próbál lerázni mindenféle kifogással,de ha látja hogy egy falatot sem eszem akkor teljesen megváltozik,nem a tv-t,számítógépet részesíti előnyben hanem engem. Ilyenkor tudok vele beszélni,most is úgy vagyok vele hogy 1 napja nem ettem semmit...

Nekem csak arra van szükségem hogy meghallgasson...

16/L


2011. ápr. 2. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Értelmes lánynak tűnsz!

Vannak barátaid?

Ha anyukád nem hallgat meg,akkor próbálj a barátokhoz fordulni.

Hiszen egy jó barát mindig meghallgat.

2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről?
2011. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ezt mondtad már neki? Nekem mindig beválik, ha elmondom.
2011. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan jó kapcsolatod édesanyáddal, hogy ezt elmond neki? Ha úgy érzed van, előbb próbálj vele beszélni.


Ha nincs, akkor ha egyszer összeveszés közepette vágd a fejéhez, hogy vele nem lehet megbeszélni semmit, és nem is érdekli a problémáid. De most ne kezdj el veszekedni, csak ha úgy adódik.


Ezt a két lehetőséget tudom ajánlani. Amúgy ugyan ebben a cipőben járok, ami nagy szerencsém van, hogy van egy jó barátom akivel megoszthatom a problémáimat és segít, ha tud. bár én depressziós is vagyok, úgyhogy én még rosszabb helyzetben vagyok. Amúgy ha nem jön össze, akkor keress valakit akinek elmondhatod a problémáidat, hatalmas megkönnyebbülés nekem már az is, ha kimondhatom magamból amiket érzek, gondolataimat, gondjaimat, bajaimat.


Gondold végig... hátha valamelyik működne.

2011. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Természetesen vannak barátaim csak bizonyos dolgokat nem szívesen osztok meg velük mert ilyen téren már sokszor csalódtam,és mástól hallottam vissza azt amit én bizalmasan elmondtam egy személynek. Beszélni fogok anyával csak attól félek hogy megbántom vagy mérges lesz,nem szeretnék vele vitába kerülni mert nagyon szeretem.
2011. ápr. 2. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mond ezt neki, hogy nagyon szereted és úgy érzed, hogy vannak olyan dolgok, amiket csak Vele tudsz megosztani. Mondd el, hogy mennyire jól esik, amikor úgy érzed, hogy figyel Rád.

Amikor pedig úgy érzed, hogy valamiért elkalandozik a későbbiekben, akkor kérdezd meg, hogy Ő jól van -e? Mert, hogy úgy érzed, hogy most nehezebben tud koncentrálni arra, amit mondasz.


Így szerintem nem fogod megbántani.


Ennyi idősen pedig egyél rendesen, mert fejlődésben lévő szervezet vagy, és a normális fejlődéshez kell a rendes táplálkozás. Engem ennyi idősen anyu mindig azzal ijesztgetett, hogy ilyenkor fejlődik a nő méhe, és ha nem veszünk fel elég energiát, akkor az is meglehet, hogy nem fog megfelelően kifejlődni.

2011. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd el neki hogy szeretnéd ha meghallgatna és rád figyelne mert neked ez fontos. Légy őszinte mutasd ki az érzéseidet. Ha szeret és fontos vagy neki akkor tudni fogja mit kell tennie.
2011. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!