Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van homoszexuális/leszbikus a...

Van homoszexuális/leszbikus a családodban? Elfogadtad? És ha igen hogyan sikerült? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ezt nem lehet elfogadni a maximálisan elfogani soha. Beletörődni lehet csak és tolerálni. Azt is csak a modernebb felfogádú embereknek.

23L

2011. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Én az vagyok, családom mindig szemétkedett velem, meg hogy nem vagyok velük őszinte, én meg eléjük álltam és elmondtam nekik, hogy meleg vagyok tessék, közölték, hogy a sátán fia vagyok, és hogy vasvillára majd felböknek ha kiderül, meg minden, ez egy éve volt kb. most már megbarátkoztak a gondolattal kb. de próbálnak úgy tenni mintha hetero lennék, rám akarnak erőltetni mindenféle nőt
2011. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igaz, nem rám vonatkozik a kérdés, de azért hozzászólok, mert a saját nememhez vonzódom. Leszbikus vagyok. Édesanyám nagyon modern, laza felfogású, így nem lepődött meg amikor 17 évesen elmondtam neki. Azt mondta, sajnálja, hogy nem mondtam el előbb. Semmiféle megkülönböztetést, nem kapok se tőle, se a húgomtól. Apám (hétvégi apuka) nagyon kiakadt, de az ő véleménye nem érdekelt, sosem voltunk jóban. Lényegében ennyi a közeli családom. A távolabbi rokonok a szívükhöz kaptak, és nem is beszélnek velem. A páromat úgy hívják "az a nő".
2011. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha nagyon tágan értelmezzük a családot, akkor van.

Az anyai nagyapám harmadik feleségétől származó lánya.

Nem tartjuk vele a kapcsolatot.

2011. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Az unokatestvérem biszexuális, nőkhöz-férfiakhoz egyaránt vonzódik, mindkét nemmel volt már kapcsolata. A családban van aki tudja, és jól kezeli, de olyan is van aki nem tud erről. Én elfogadtam őt ilyennek, szerintem az a lényeg, hogy ő boldog legyen. Egyébként eddig csak a fiú barátaival volt olyan a kapcsolata, hogy haza is vigye őket családnak bemutatni. Ezért is írom, hogy sokan még nem tudnak arról, hogy a vele azonos neműekkel is volt már kalandja, illetve el tudna képzelni kapcsolatot.
2011. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

10:51!

De hozzád is szólt a kérdésem, olvasd csak el még egyszer. És köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 3. 11:02
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja értem mire gondoltál. Nem írtam a kérdésbe, de a ti véleményetek is érdekel!
2011. ápr. 3. 11:03
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Ki hitte volna, hogy minket lefogtok pontozni. Velem személy szerint, most jól kib*sztatok.
2011. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Én biszex vagyok, anyukám sejti, de sosem meri előhozni, mert amíg nem mondom neki nyíltan, addig reménykedik, hogy nem igaz. Most van egy barátom, ezzel elvan, szerintem titkon bízik abban, hogy majd ő lesz a férjem is és gond megvan oldva.

22L

2011. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nincs, csak a baráti körömben vannak ilyen emberek.

És eléggé szabad felfogású vagyok, szóval egyáltalán nem zavar. Attól még ugyanúgy emberek...

Persze van olyan aki fújol (nyíltan) de én az ilyet szánalmasnak tartom személy szerint.

Na jó, azt én sem nézem jó szemmel, ha valaki ilyen felvonulásokra jár, de azért nagy részük nem ebbe a kategóriába tartozik.

2011. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!