Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mist kell anyámnak erőszakosko...

Mist kell anyámnak erőszakoskodnia? Nem érthető, hogy nekem ez rossz érzésként maradt meg? Hogyan reagáljak, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, és 15éves voltam amikor az első "barátomat" hazahoztam, és a srác akkor 18 volt, de olyan szinten papucs, hogy rettegett apámtól, és a poénjain elkezdett sirni, és nekem kellett vigasztalnom:S

És ha apám poénbol mondta neki hogy vigyázzba üljön az asztalnál, akkor úgy ült.... komolyan szörnyű volt.

Az utóbbi időben bort hozott fateromnak meg minden és nem mert neki ellent mondani meg semmi, volt hogy a szüleimhez jött át... és nem mert felállni az asztaltól:S

Nem is voltunk együtt sokáig, bár még én voltam a szemét, hogy kiraktam mert mondván, hogy "jaj de aranyos kisfiú"

És anyám azt főzött neki amit a srác kért, és tette anyámék előtt az ártatlant, meg minden, volt hogy fent meglöktem a szobámba poénból ő meg visszalökött. És akkorát lökött rajtam hogy ráestem az ágyra lent amikor kajáltunk akkor meg mondta anyám hogy "szegény fiút miért bántod..." erre a srác meg mutatta hogy hol löktem meg őt és sajnáltatta magát:S Holott nekem lilult be a combon ahogy ráestem az ágy sarkára.

És fateromnak minden fiumnál az a mániája hogy beszélgetnie kell vele, meg anyám is aztmondja hogy én elrángatom tőlük a pasijaimat, holott ez nemgiaz.


De könyörgöm nem lehet megérteni hogy számomra ez a fiú egy rossz élményt okozott? Nem birom amikor valaki a SZÜLEIMHEZ jár át, mert fél tőlük:S

És kajak ők elvárják hogy akárhányszor átjön bármilyen fium velük üljön le dumálni a SEMMIRŐL KB. Én meg persze sajnálom az időt, meg kimentem, mert hozzám jön... és nem akarom hogy az legyen mint az elsővel, hogy ilyen kis papucs...

Erre anyám mindig mondja hogy "tán még félsz hogy lecsapom a kezedről és féltékeny vagy"

egyszerűen nemtudom neki elmagyarázni hogy a régi események bennem rossz érzést hagytak.


Most van egy barátom és ESKÜSZÖM NEKTEK, HAZA SE MEREM HOZNI:S INKÁBB KITÉREK A TÉMA ELŐL A SRÁCNÁL, DE MÁR RETTEGEK. NEKEM EBBŐL ELEGEM VAN, BEPÁNIKOLOK HOGY NÁLA IS EZ LESZ:S???

ÉS ANYÁM MÁR TEGNAP KÉRDEZTE HOGY: "mi a kedvenc sütije?" "majd sütök neki..." na egyből eszembe jutott a régi fiú hogy átjött és anyám mindig ilyeneket mondott rám, hogy hülye vagyok, meg disznó módjára eszek, meg minden a srácnak meg külön sütit sütött, amiből pl én nem ehettem, mert neki nem marad:S


MIÉRT KELL TULZÁSBA ESNI???


2011. ápr. 5. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi hogy hosszú...

Mielőtt valaki félreérti ez nem féltékenység, csak nem szeretem ha egy fiú ilyen szinten papucs, és még én vagyok a szemét hogy ha szóváteszem hogy nem a szüleimhez kell átjárnia, hanem hozzám. van egy normális határ, de ez nekem már nyomasztó amit a saját anyám elvár meg csinál...

mert az utolsó pasimnál is ezt mondta egyfolytába hogy " NEM BESZÉLGET...VELEM SOSE BESZÉLGET... VELE NEMLEHET BESZÉLGETNI..." és akkor mivan????????????????

MÁR NEMIS AZ SZÁMIT NEKI HOGY ÉN BOLDOG VAGYOK-E VELE...


Komolyan már most nyomaszt hogy kezdi hogy ő majd ilyet süt meg olyat, lehet kedveskedni akar... de mondom neki, hogy "de nemkell..." és mondja "ja tudom mert féltékeny vagy, hogy lecsapom a kezedről" na ez már beteg szerintem

2011. ápr. 5. 19:52
 2/4 A kérdező kommentje:

biztos jönnek majd a kommentek hogy azért csinálja hogy befogadja a srácot meg otthon érezze magát...

DE NEMIGAZ HOGY NEM LEHET LEÁLLNI, MEG AKÁRHÁNYSZOR ITTVOLT A RÉGI PASIM TETTE AZ AGYÁT, ÉN VOLTAM A TÉMA HOGY EZT MEG EZT CIKIN CSINÁLOM, SOKSZOR HIVOTT HÜLYEGYEREKNEK MEG BUNKÓNAK, DISZNÓNAK, SZEMÉTNEK, NYOMORULTNAK, IDIÓTÁNAK előtte...bármelyiknél és ez megalázó volt... de hiába magyarázom el neki normálisan nem fogja fel.


Az új sráccal minden jó... de nekem ez így nem oké... utálok itthon lenni a pasijaimmal, pont ezek miatt. Mindig is jobb szerettem a fiumnál lenni.

Már félek előre... fogalmam sincs mit tegyek... szerintem az a régi korszak elmult hogy átjön a fiú és akkor apuci anyuci körbefogják az asztalnál hogy "BESZÉLGESSÜNK ÉDES FIAM" ez mind mind nekem megalázó

2011. ápr. 5. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Pontosan tudom, hogy mit élsz át. Nekem is volt egy ilyen problémám majdnem 9 évvel ezelőtt. Nem akarlak ijesztgetni, de a szüleid valószínűleg hasonló gondolkodásúak, mint az enyémek. Na már most, ha ez így van, akkor készülj fel, hogy lehet, hogy hosszú éveken keresztül nem fogják elfogadni a soron következő párkapcsolataidat, mert a szerencsétlen, nyalizós exbarátod lesz a mérce! Nekem évekig kellett harcolnom a férjemért, hogy elfogadják a szüleim, mert előtte egy kedves, nyálas, intelligens (anyós-após kedvence) pasim volt. Ő volt a mérce....

Kitartás!

2011. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát..megértem, hogy ez problémát okoz Neked, nekem is okozna.


Én lehet megmondanám a szüleimnek, hogy ezért-meg ezért az okért nem szívesen hozom haza a páromat.

Az én szüleim is a kedvencét igyekszik sütni a páromnak, meg szeretnének a kedvében járni. És én ezt jónak látom..pl. az is jó dolog, ha a párom is próbál alkalmazkodni. Én is igyekszem az Ő szüleihez és kell is, főleg amíg az az Ő házuk.


De persze van egy határ, amit meg kéne érteniük. Viszont úgy érzem, hogy ezt nem nekik kell meghúzni, hanem a pasidnak. A másik nem húzta meg.. ami hiba volt, de talán fiatal is volt még ehhez.


Nem hiszem, hogy komolyan aggódnod kell emiatt, egy normális pasi, azért nem viselkedik így. Ha mégis így viselkedne a mostani is, legalább tudni fogod, hogy nem éri meg vele sokáig együtt lenned.

2011. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!