Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Au-pair vagyok, és eltörtem...

Au-pair vagyok, és eltörtem az anyuka egy kis üvegcséjét, amiben valószínűleg drága illatos kenőcs volt. H mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Ma takarításnál levertem és eltörött. Nem leszek itthon, mikro ő hazajön, és csak holnap reggel találkozunk, addigra meg nyilván észreveszi magától, szeretném ha tőlem tudná…nagyon félek, h mit fog szólni, Mit tegyek? Írjak levelet és hagyjam az asztalon? Mit írjak? Segítsetek, mert nagyon félek… :S
2011. ápr. 6. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy levelet, vagy még jobb, ha telefonon beszélsz vele. Kérj őszintén elnézést, hogy eltörted, esetleg ajánld fel, hogy kifizeted az okozott kárt, vagy ledolgozod.

Ha amúgy nem emberevő az anyuka, akkor szerintem nem lesz nagy ügy belőle. Pár percig biztos ideges lesz, de mindenki az lenne ilyen esetben.

2011. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a levél jó megoldás, ha bocsánatot kérsz, és leírod, hogy holnap személyesen megbeszélitek, hogy tudod kárpótolni.


Lehet, hogy neki az csak egy kence, nem pótolhatatlan, és nem lesz belőle baj.

Ha őszinte vagy és udvarias, megtettél minden tőled telhetőt.

2011. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
mi az az au-pair?
2011. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
szobalány.
2011. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a kíváncsiskodásért, de mi volt az üvegre ráírva, nem nézted? Nem tudtad a krémet sehogy sem megmenteni? Egyébként igen írj neki egy levelet az a legtisztább.
2011. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
nem szobalány,hanem babysitter
2011. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik google, ott megtudhatjátok, mi az au pair.


Kérdező, szerintem hívd fel telefonon, az korrektebb, mint levelet írni. Biztos nem lesz baj, én egy virágcserepet vertem le véletlenül, amit az anyuka nászajándékba kapott, és nem volt belőle semmi, bocsánatot kértem és annyi.

2011. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kiírtam neki egy levélre, amit az egyik válaszoló tanácsolt, h holnap megbeszélhetjük h mivel tudom esetleg kárpótolni. nem tudom h olvasta-e, de ma reggel szóba sem hozta. Lehet h csak nem akarta reggel? Kérdezzek még rá este, vagy ez azt jelenti, h nem téma?

köszönöm az eddigi segítségeket!

2011. ápr. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!