Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évet voltam együtt a csajomm...

2 évet voltam együtt a csajommal 1 évet együtt éltünk. Úgy másfél évig jó volt nagyon szerettük egymást. Majd vége lett nagy dérrel dúrral elment. Most eltelt fél év állandóan manipulál, utánam érdeklődik a haverjaimnál. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha lehet lányok válaszát várom.
2009. febr. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzol neki, mert szerelmes beléd. Hívd fel.

Ha én a helyében lennék, csak ara vágynék, hogy felhívj, és megkérdezd hogy vagyok, volna-e kedvem meginni veled egy kávét vagy ilyesmi.


18/L :)

2009. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

nem talált azóta senkit,

és idegesíti h nem vagy vele, nincs aki körülrajongja...

nekem is volt olyan aki nem is tetszik de jol esik h érdkelődik

és kiprovokűlom a pasikbol..akkor is ha nem szeretem

nem lehet tudni mi játszodik le benne enem biztos h szerelem

2009. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán már megbánta hogy elment.Puhatolózik, vajon te túl vagy-e már rajta, te is szenvedsz-e még, vajon vissza lehetne-e csinálni? Segíthetne neki, ha tőled hallhatná, úgy, hogy nem kell kérdeznie.Ha nagyon zavar amit csinál, mondd meg neki ha nem szeretnéd hogy hiába reménykedjen, vagy azt, ha te is megpróbálnád újra. Nem ciki ha felhívod, bármelyiket is szeretnéd közölni. L/28
2009. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

HÍVD fel!Tuti hogy hiányzol neki!

Máskülönben nem érdeklődne utánnad!

Lépj!Tuti nem bánod meg szerintem!

Meg hát egy próbát megér!

2009. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nagy dérrel dúrral elment"

megbánta, vissza akar jönni.

2009. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, amíg ő hív fel. Ha megvan neki a mobilszámod, akkor az az ő dolga, de szerintem ha még nincs és vissza akarod szerezni, akkor mond meg egyik barátodnak, hogy adja meg neki a számodat, de semmiképpen se te hívd fel.
2009. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szöszi_55 válasza:
Szerintem még nincs túl rajtad...és érdeklődik hogy mégis mi lehet veled. Szerintem néha hívd fel,beszélgessetek.. De ha lehet légy óvatos is,mert lehet csak azért csinálja mert most nincs senkije és sokat gondolkodhat a kapcsolatokon.(ilyenkor lehet eszébe jutnak a régi kapcsolatai) és lehet ,hogy amilyen gyorsan jön rajta átt ez a hullám..olyan gyorsan átt is mehet rajta.(bocsi a helyesírásért)
2016. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!