Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám?

Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

Anyukámnál laktunk a férjemmel, most különköltöztünk, vettünk saját házat. Mióta eljöttünk, anyu teljesen megváltozott. Állandóan veszekszik velem, hogy soha nem törődök vele. Meg ha hív, mindig lerázom, pedig nem így van, csak nekem is van dolgom a háztartásban.

Amíg költöztünk,a kisfiam anyósomnál volt, mivel anyu nem tud rá úgy vigyázni, ezt is a szememre hánytam, pedig ő is nagyon jól tudja, hogy nem bírt volna vele. (amikor vele volt, mert dolgunk volt, 2óra múlva telefonált, hogy menjünk már haza....)

Nagyon szeretem anyut, de már elviselhetetlen a viselkedése. Nem tudom mit csináljak.


2009. febr. 28. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta van így? Valószínűleg nagyon hozzászokott, hogy nála laktatok és nehezen szokik hozzá a nagy váltáshoz. Úgy érzi, hogy elveszített. Adj neki időt.
2009. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen kiürült a ház, és nem tud mit kezdeni a helyzettel.

Mit csinálj? Amit jelez feléd, vagyis néha figyelj rá, beszélgess vele, látogasd meg, vagy hívd meg őt...

Keress olyan feladatot, amire megkérheted, mert azt csak ő tudja olyan szuperül elintézni, megfőzni, stb. :)

Ne hagyd, hogy a fejetekre nőjjön, de egy kicsit legyél vele megértő(bb).

2009. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus féltékenységi eset. a legjobb, ha leülsz vele, és elmondod neki ugyanezt, amit itt leírtál. Vesse össze a saját életét, hogy ő körülötte sem legyeskedtek, és nem is gátolták a szabad élet kialakításában, és neked sincs erre szükséged, mert az életed kezdi lehetetlenné ezáltal, pedig igazából még csak el sem kezdted. Állapodjatok meg, h pl. minden vasárnap találkoztok, akkor el tudja mesélni a bajait, meg te is törődsz vele, de a hét többi napján ne gátoljon!
2009. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Hianyzotok neki, es szerintem onzo anyukad. Hiszen amikor nem voltatok otthon, miert hivott fel 2 ora mulva, miert volt ennyire onzo, hogy gyertek mar haza...? Nyilvan ugyeket inteztel, mentel amikor vegeztel. Miert nem tudott a kisunokaval elleni.

Szerintem onzo anyukad, azert ilyen. Egyedul van, hianyoztok neki, de kozben mintha utjaban is lennetek.

2009. márc. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos némely szülő nem tudja elfogadni hogy a gyermeke felnőtt önálló életet él.
2009. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, türelem. Most tudasult benne, hogy a kislánya felnőtt, és önálló életet kezdett. Nem lehet neki könnyű, neked sem az. Próbáld ki azt, hogy beugrotok hozzá rövidebb időre, esetleg úgy mentek el vásárolni, hogy otthagyod a kisfiadat, (max 1 órára)vagy meghívod magatokhoz kajálni, stb. Érezze, hogy fontos számodra. Mindenképpen beszéld meg a férjeddel is, nehogy közöttetek is súrlódás legyen ebből.
2009. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!