Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17évesen normális h 3as...

17évesen normális h 3as barátságba (3an vunk legjobb barátnők) vunk? Nekik van barátjuk nekem nincs kicsit elhanyagolva érzem magam és talán lenézve is mit tegyek h fellendüljön az életem?

Figyelt kérdés
Nem tudom h arra van e szükségem h barátaimmal rendeződjön a kapcsolatunk,v h megtaláljam én is a páromat.A családomra mindig számíthatok az tudom ők olyanok, de ez most más.Mire van szükségem?
2009. márc. 1. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a barátnőiddel egy olyan helyre ahol találkozhatsz egy jó pasival, utána 6-ban lehettek jóban, persze csak ha bírok a bnőid pasiját:)
2009. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, te is megtalálod a párod, légy nyugodt, ne feszélyezzen ez a dolog. a jó barátnők ezt úgyis megértik.
2009. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nők barátsága teljesen normális 17, 27, 57 és 107 éves korban is :) Kettesben, hármasban, négyesben - mindegyik normális! Ha tanulnak, ha dolgoznak; ha családjuk van, ha nincs családjuk - a női barátság, a "sisterhood" normális, jó, szükséges, erőt ad, fontos! :D

Egy igazi barátságban áthidalható, ha Neked nincs barátod, a barátnőidnek meg van. Ez még változhat, meg is fordulhat. Mondd el nekik, amit ide leírtál, hogy elhanyagolva érzed magad - biztosan nem rossz szándék húzódik meg emögött, csak sokszor nehéz az időt beosztani, hogy mind a pasira, mind a barátnőkre legyen idő. (és ugye nem lehet mindig egyszerre a kettőt.)

Ha valakinek jó a kapcsolata a barátnőivel, ez kihat a hangulatára, akár az önbizalmára is, így közvetve, de egy kicsit akár befolyásolhatja a partnerkeresést.

2009. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:) már próbáltunk egymással beszélgetni mert mostanába nem alakulnak olyan jól a dolgok(több a nézeteltérés mint eddig bármikor). volt h egyikünk a másik fejéhez vágott dolgokat :S Most ma például közös programot csinálunk.

Nem akrom őket elveszíteni csak kicsit magányosnak érzem magam.:(

2009. márc. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!