Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket befolyásol, hogy a...

Titeket befolyásol, hogy a párotok családja szeret-e?

Figyelt kérdés
Nálunk igazából úgy van, hogy az én családom nagyon nem örül a páromnak. Sokáig nem mondtam neki, de érzi, és pár napja bevallottam (bár azt nem mondtam meg, miket mondtak rá). Azóta emészti magát, mert gondolom, más sejteni, mint tudni. AZt mondja, ez őt befolyásolja. (Én nő vagyok, ő a férfi.)
2009. márc. 1. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van a nagycsaládomnak egy része, akiknek szokásuk köszörülni a nyelvüket máson. Ha a páromról csak elkezdtek beszélni, akkor közbevágtam, hogy erre nem vagyok kíváncsi, tekintsék úgy mintha személyemben a párom is itt ülne, lesznek szívesek ezt a hátunk mögött - ahogy szokták - megbeszélni, vagy ha problémájuk van, akkor forduljanak hozzá.

Ez elég volt, azóta csönd van. Az pedig, hogy a hátunk mögött mit beszélnek egyáltalán nem érdekel.

2009. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem örülök neki, hogy mást gondolnak rólam, bár valahol meg is értem, mivel az ő szemszögükből elvettem tőlük a lányukat, de egyikünket sem befolyásol.
2009. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

A lényeg az, hogy Ti szeressétek egymást, éket ne tudjanak közétek verni.

A szülőkkel pedig azt kell elfogedtatni, hogy ha a gyerekük szeret valakit, és a gyerküket viszont is szeretik, akkor ők is fogadják el ....akkor is ha nem szeretik, de ne utálják!

2009. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt jól meg mondta az utolsó hozzászóló:O)

Igen is fontos,hogy párunk szülei"családja"elfogadjon minket.Nem azt mondom,hogy puszi pajtások legyünk,de a minimális tiszteletet adjuk meg egymásnak,ha össze hozott a sors.Különben ez egy pár életét a harag nagyon betudja folyásolni,főleg egy konok anyós...Üdv:Egy édes anya

2009. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy bizonyos kor felett(gondolom nem vagytok tizenévesek), már nem változtat szerintem sokat a lényegen, bár tény, hogy sokkal jobb érzés annak a tudata, ha a párod családja is elfogad olyannak amilyen vagy. Nem gondolnám, hogy rámenne a kapcsolatotok, de azért tarsd kordában a családod ellenszenvét is, hogy nehogy elmérgesedjenek a dolgaitok. Ha bántják, szintjád Neked a párod jelenlétében vagy akár nélküle is, próbáld megvédeni Őt, hogy Neked így jó ahogy van és Ők is próbálják meg ezt elfogadni. Hozd minnél világosabban a tudomásukra, hogy Neked ez milyen fontos, és rettentően rosszul esik, hogy ennyire a szemedre vetik, hogy mit gondolnak róla...


Ha igazán szeretnek megértik. Ugyan nem hinném, hogy megkedvelnék(de hátha, hisz idővel minden változhat), de talán elfogadnák...


Remélem tudtam egy picit segíteni, Sok sikert:


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! A párom családja, nem szeret engem, s szidnak is rendesen ott ahol csak lehet, volt idő amikor nagyon bántott a dolog, de eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekel. Tudom én is követtem el hibákat, de nem ennyit, s úgy vagyok vele, már csak azért szidnak mert unatkoznak s nincs jobb dolguk. Egyszer úgyis megunják, hisz minden csoda 3 napig tart. Ha közted és a párod között nincs baj, s kitartatok egymás mellett akkor nincs gond, csak legyetek kitartóak
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!