Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene ha a...

Titeket idegesítene ha a családtagok közül valaki utánozna? Van olyan személy az életebe akivel folyamatosan versengsz?

Figyelt kérdés

A dolog nagyon egyszerű de annál inkább idegesítőbb.

Vannak olyan "családtagok" akik állandóan utánoznak, és rendesen fáj nekik ha a másiknak jobb!

Pl: ha én megyek nyelvtanfolyamra, akkor az a másik illető is észbe kap hogy hujujhujujuj neki is jó lenne egy nyelvvizsga és akkor spurizik ő is tanfolyamra.

Nekem sikerül elsőre!! (német felső) Neki meg az eszperantó alap nem sikerül már 3.szorra sem. De már tagad mindent, az állítja hogy fél éve nincs eredmény!! :D Szerintem a pofájáról lesülne a bőr ha megtudnám hogy neki 3.szorra sem sikerült.

Ha én megyek dolgozni, abbahagyom a sulit, akkor ő is megy dolgozni és ő is abbahagyja a sulit!!

Egyébként a barátom tesójáról van szó.

Barátomnak veszek szülinapjára kb 10.000 ft értékű ajándékot mindennel együtt (torta plusz ajándék)

Ők meg a szülinapja után 3 nappal beállítanak egy 1500 ft értékű hamisított adidas pólóval és azt mondják hogy milyen drágán vették, volt vagy 8 ezer de a biléta érdekes módon nincs rajta.

Ha én sütni tanulok, akkor ők is, és direkt többet és többet csinálnak, szinte már heti 3-4 szer, már dobálják ki az ablakon mert senki nem eszi, de ők huuh de ügyesek.

Aztán volt olyan, hogy párom szobájában felmostam a padlót, mert a tesója lesz*rta hogy fél cm por áll rajta. Én meg nem vagyok ott nálunk csak nagyon ritkán, de már nem bírtam nézni.

Aztán ők még aznap este direkt felmosták utána újra, ráadásul valami büdös löttyel, és mondták is az anyjuknak, hogy én minek mosok ott fel, talán azért mert azt hiszem hogy ők nemtudnak felmosni?? Hát inkább ne is mondjam hogy milyen putri az egész házuk.

Aztán ők soha sehova nem mennek egyedül, még egyetlen egy felsőt sem vett a csaj magának egyedül pedig 24 éves.. Ha mennek is az anyjukkal. De mikor meglátták hogy én kocsival közlekedem a faluban, hát ette őket a sárga irégység, és lám ők is kiálltak kocsival és el tudtak menni vele, megmutatták hogy hujujuj de ügyesek ők is tudnak vezeteni.


Szerintetek nem idegesítő az ilyen ember? Aki ennyire utánozza a másikat? Meg milyen már hogy utána direkt átmossa ő is a padlót??


2011. ápr. 9. 17:41
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
szerintem mondd meg neki, hogy hagyja abba a gyerekes játékait és nőjön fel végre, különben megbánja. szerintem is szánalmas, ahogy viselkedik.
2011. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
hát nem egészen ugyanaz a szitu, de tesómmal - mindketten nők vagyunk - mi is egész életünkben ugymond versenyzünk egymással, nem tudatosan de mégis, bár nálunk lehet szülők is tehetnek erről, mert gyerekként mindig ugyanabba a suliba írattak minket, én vagyok a fiatalabb, és mindig azt hallgattam a tanároktól hogy a nővérem milyen volt az adott tantárgyból, aztán mikor fősulira ment én is mentem - pedig nem is volt kedvem hozzá -, mikor megszereztem a jogsit, ő is elment vezetni tanulni, barátoknál is ha egyikünknek volt, másiknak is kellett legyen, jelenleg ő "vezet" 2 gyerekkel, nekem 1 van:)
2011. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ugye milyen szánalmas?

És akkor arról ne is beszéljek, de leírom, muszály vagyok mert nagyon felidegsítettek ma is, hogy képzeljétek el heti 1x fürdenek, lábuk nyáron is tiszta szőrös, télen 1 váltás ruha, nyáron 1 váltás ruha. Képembe mosolyognak, hátam mögött kibeszélnek!! Mikor én semmi rosszat nem tettem, soha egy rossz szót nem mondtam rájuk!! Próbáltam őket megérteni, de inkább már kerülöm őket, idegesít a jelenlétük.

És amúgy egy kis ovodás, viháncolsó hüly*gyerek, 17 évesnek tippelte őket egyik ismerősöm. ááá megőrülök már tőlük. Lépten nyomon utánoznak közben meg kibeszélnek!!

2011. ápr. 9. 17:49
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
a másik kérdésedre már válaszoltam,itt is válaszolok az ilyen ember nincs rendben önmagával.
2011. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szánalmas.Tényleg gyerekesen viselkedik: D

Vicces lehet...pff még átmossa a padlót...: D

Én már rég kiosztottam volna a helyedben;)

2011. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekes, épp annyira mint ilyen nmagyn kakadni miatta. Ne haragudj de az sem különb amit te itt most kiadtál magadból..hogy nem lehetett 8 ezer mert nincs rajta biléta, meg ilyenek, elég kicsinyes ennyire vizslatni minden lépésüket és tettüket.


Ha felnőttebb vagy mint ők, felülkerekedsz és nem foglalkozol ilyenekkel, hogy ha kocsival mész akkor ők is, meg ha felmosol akkor ők is. Furán gondolkozol.....szerntem ők enni is szoktak és még wc-zni is, de tutira nem azrt mert te is, hanem mert ők is emberek és járhatnak kocsival, ehetnek, sz*rhatnak, felmoshatnak, stb.

2011. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
2. az utolsó mondatod nagyon aranyos! Neki 2 van, neked 1 :D
2011. ápr. 9. 17:50
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mintha értelmi fogyatékos lenne. Én biztos úgy is kezelném! :)
2011. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Hát képzeld még ők okoskodnak :D


Direkt párom nyakán lógnak, próbálnak neki minden piti sz*r dolgoban segíteni, aztán ott örülnek, mikor én nemtudom hova van elrakva a csipesz, ő meg tudja hogy hova van elrakva. És tök boldogan mondja, hogy hát "jaj ezt tegnap mi tesómmal direkt elraktuk, hogy majd mi tudjuk hogy hol van. Ha nem találsz még valamit szólj és odaadom."

2011. ápr. 9. 17:55
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de te párod ehhez hogy áll,mert lehet megmondanám neki kerek perec hogy vegye el a családját...
2011. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!