Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukámat kirúgják a...

Ha anyukámat kirúgják a munkahelyén, nekem "kötelességem" eltartani őt?

Figyelt kérdés

Még vele élek. A szüleim elváltak, nővérem már elköltözött. Én nemrég kezdtem el dolgozni és eléggé úgy néz ki, hogy anyukám nemsokára munkanélküli lesz. A gond csak az, hogy én végre szerettem volna önálló életet kezdeni, legalábbis félretenni pénzt, hogy minél előbb elköltözhessek.

Ő viszont könnyen lehet, hogy hosszú hónapokig vagy akár 1-2 évig nem talál munkát.

Ti mit tennétek ebben az esetben?


2011. ápr. 12. 21:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Azt, amit az anyád tett veled tizen, huszon éven keresztül.
2011. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy nem volt egy mintaanya és nem túl jó a kapcsolatunk.
2011. ápr. 12. 21:21
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
nyilván támogatnám a szüleimet sőt tesóimat is amiben csak tudom.
2011. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
Forditott estben ő is eltartana ha nem akkarod költöz.
2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%

Ha még nem aktuális a kirúgás csak "lehet", akkor én ezt megnézném a helyetekben. Szerintem elég korrekt, ha idős az anyukád.


[link]

2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés!

Eddig kb18-20-on akárhány évig eltartott Téged!

Szerintem talán megérdemel egy kis viszonzást!Persze ezt Te jobban tudhatod mert Te ismered milyen a kapcsolatotok és eddig mit kaptál Tőle!Nem kötelességed szerintem de a segítséged azért illendő lenne!

2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen helyen laktok, de ha már csak ketten vagytok, elég egy kisebb lakás is, és ha el tudnátok adni a régit, és találnátok egy olcsóbbat,abból tudnátok úgy gazdálkodni, hogy te is tudj félretenni pénzt..:)

Szerintem pedig természetes, hogy segítened kell neki, ha esetleg megszorul a rezsivel v valami:) hisz ő is felnevelt téged:) és támogasd őt majd mindenképp, mert ez neki sem lesz könnyű időszak! :) Segíts neki majd munkát nézni is, hogy érezze azt, hogy törődsz vele! Üdv:)

2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
belegondolnék, hogy hány évig tartott elő engem. Még akkor is,ha nem volt mintaanya.
2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
23%

Röhögnék rajta, hogy jól megszívta, aztán elköszönnék:"Na csá Mami!Majd benézek valamikmor!"

(ironikus)

2011. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Segítek neki munkát keresni, de egy 50-es nőért nem fognak sajnos kapkodni a munkáltatók.

Amúgy van tartaléka, nincs adóssága, tehát nem áll kifejezetten rosszul anyagilag.

2011. ápr. 12. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!