Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem anyja állandóan...

A férjem anyja állandóan engem piszkál! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel 6 hónapja vagyunk házasok . Nagyon jól megvagyunk baba még nincs most csináltuk meg az új házunkat. Csak egy gond van a férjem anyja . Mindig engem piszkál(olyanokért mert nem vagyok hívő és soha nem megyek templomba , vagy mert munkamániásnak tart és hogy nem akarok csak pár év múlva gyereket), sosem hagy békén ezek miatt . Most azért hibáztat hogy a párom nagyon sokat fogyott és hogy én biztos nem adok neki enni ! Pedig hát mindig főzök és nem dugom el előle ! De most ha nem is kérne akkor etessem meg vagy mit vár ?? A férjem szerint ne foglalkozzak vele de engem nagyon idegesít hogy én vagyok a rossz mindig és hogy azt mondogassa hogy rossz döntés vagyok a fia életében . Szerencse hogy nem együtt lakunk nem bírnám ki ! De most akkor mit tegyek próbálkozzak nála vagy majd az unoka ha lesz megenyhíti ? Vagy örökre rossz lesz a viszonyunk ?
2011. ápr. 16. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen anyóssal nem könnyű.Ha már most így beleszól az életetekbe,lehet,hogy később is belefog.De azért semmiképp ne legyél vele bunkó,légy kedves,viszont ha egyszer betelik a pohár nyugodtan állj ki magadért
2011. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Fiús anyuka… sosem fog megváltozni. N e hagyd magad!
2011. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket a szemedbe mondja? Előtted?


Figyu, én úgy szoktam csinálni, ha mond valamit, elnevetem...vagy meg sem hallom!

Persze aztán elmesélem a páromnak hogy mi volt, ha valami történne, akkor értse hogy miért volt.


Engem akkor akasztott ki, amikor férjem készült egy alkalomra és azt mondta anyósom, hogy "Fiam, nincs egy normális öltönyöd sem!!! Úgy ahogy mondom!! Nincs egy normális öltönyöd se!"


Holott tavaly három új öltönyt vettünk neki (mivel a legutóbbi öltönye az általános iskolás ballagó öltönye volt (középiskolában attilában ballagott), de....."ez nem öltöny!" -mondta ő, mivel egyik sem tetszett neki az újak közül.


Én meg mondtam, hogy "anyuka , most ez a divat, nem olyan anyagból vannak már az öltönyök, mint 20 évvel ezelőtt!! Akkor tessék elmenni Zolival vásárolni, ha egy jobbra rá tudja beszélni. Zolinak ez tetszett és kész, ezt vettük!"

2011. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző (16:49-es vagyok)


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy feleslegesen nem kell a haragot elősegíteni, visszabeszélni mindenért, add meg a tiszteletet neki, amíg csak tudod!! De! Ami sok,az sok! Ha betelt a pohár, közöld vele! Néhány talpraesett mondattal valahogy.

2011. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bologas neki igen anyuka, persze anyuka... hagyd rá idővel hátérzaj lesz a dumája.
2011. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megy egy darabig, aztán borítsd ki a bilit! Nálunk ugyan ez (volt) a helyzet. 6 éves házasok vagyunk és anyósom folyamatosan azzal "piszkálja" a fiát előttem, hogy: Jaj! Kisfiam! Milyen sovány vagy! Miért nem eszel rendesen?!

Pedig tudja a drága mama, hogy minden nap főzök, van is főtt étel, sőt! a férjem, ha valóban jó kedvében van, akkor "kísérőnek" a kajához fél kg kenyeret simán bepuszil.

Nem tudok vele mit kezdeni! Hála az égnek, valóban jó étvágya van, de baromi jó alkata is. Hiába eszik, nem hízik. Én ha annyit ennék, mint ő, már gurulnék!

NE FOGLALKOZZ VELE! Tudom, hogy eleinte nehéz, de majd megszokod! Igaz én legutóbb azt mondtam az anyósomnak, hogy: Figyelj mama! Ha gondolod, akkor ide költöztetem a kisfiad 1 hétre és hizlald fel, majd postázd haza!

Persze ez az ötlet még a férjemnek sem tetszett:)))

2011. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!