Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok. Ha régi nagy szerelme...

Házasok. Ha régi nagy szerelmetek aki elhagyott előkerülne és azt mondaná megbánt mindent összejönnétek vele? Elválnátok? Vagy vajon mit éreznétek? Gyerek nincs

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Valószínüleg azért mentem férjhez,mert SZERETEM a férjem.Legalábbis gondolom.Aki pedig elhagyott és utána nem keresett,azzal én lezártnak tekintem az ügyet és ha már továbbléptem és olyan komoly döntést hoztam,mint a házasság,akkor nem cserélem le a férjem senkire,csak azért,mert az illető hirtelen rádöbbent,hogy nem talál nálam jobbat.Így járt én pedig elvileg boldog vagyok a férjemmel,hisz azért mentem hozzá.
2011. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Házasok nem vagyunk,de 4 év együttélés felér azzal.


Előkerült közben a "régi nagy szerelem,aki anno tett rám magasról"...

igért volna fűt,fát...ha félbe nem szakitom és el nem küldöm melegebb éghajlatra...


járt utat a járatlanért soha...

2011. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Jártam már ebben a helyzetben, de hál'isten nem voltam még házas. Persze a régi nagy szerelmet választottam, most sem bántam meg, de 3év után nagyon csúnyán vége lett a kapcsolatnak.

Megtanultam, aki egyszer elhagy (őt akkor már másodszorra fogadtam vissza) soha többet nem kaphat esélyt.

Soha az életben nem csinálnám többet ezt meg, hogy felmelegítek valamit ami anno se volt tökéletes.

2011. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Én nagy örömmel találkoztam az első nagy szerelmemmel, de eszembe se jutott (és neki se),hogy ne csak mint barátok nézzünk egymásra. Jókat nevettünk a régi szépidőkön,azóta családostúl is többször találkoztunk.

Ami elmúlt elmúlt. Ha neked ilyesmi eszedbe jut,akkor itt nem a régi szerelemről van szó, hanem arról, hogy a mostani házasságod nem működik.

Akkor viszont először azon kéne (kellett volna) elgondolkozni.

Így úgy néz ki,mintha csak egy alkalomra vártál volna, hogy lecseréled. De amíg nem volt alkalom addíg jó volt ez is.

2011. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

És biztos vagyok, hogy mindenkinek így jó.

Komoly tanítás a volt szerelmesnek.


olvasd el, Rólad/Rólatok szól:

Alekszandr Szergejevics Puskin: ANYEGIN

[link]

2011. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Én eleve nem mennék férjhez úgy, hogy egy másik férfit érzek nagy szerelmemnek. Megvárnám azt, aki mellett szép emlékké halványodik az előző érzelem, és őt magát tartom nagy Ő-nek.
2011. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Engem még most is keres néha a régi, hátha kapható vagyok valamire.

De sosem csalnám meg, vagy hagynám el miatta a férjem.


Bocsi, de nincs benned annyi tartás, hogy ne menj vissza ahhoz, aki egyszer kidobott?! És a férjed? Miért mentél hozzá, ha nem szereted?

Vagy mit éreznél, ha a férjed hagyna ott az exéért?

2011. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Voltam ebben a helyzetben, bár nem házasként, csak hosszú kapcsolatban. Nem hagytam el a régi barátomért az "újat". Bár nagy volt a kísértés, mert ő volt az első nagy szerelmem és még voltak érzések, de az eszemre hallgattam. Akkor ő hagyott el engem (ráadásul elég csúnyán), a párom pedig nagyon szeretett, úgyhogy nemet mondtam. Jobb is, mert a mostani barátnőjét is csalja (nem velem).


Te kit szeretsz? Mert a férjeddel is gondolom azért vagy, mert szereted, nem? Lehet, hogy nem vagy már szerelmes a "régibe", csak az az érzés van meg, hogy ő volt a nagy szerelem. Ez így lehet nem érthető, de nem tudom szebben leírni. Én a helyedben csak akkor lépnék, ha biztosan érezném, hogy a régi az igazi, a férjedet pedig nem szereted. Persze az sem mindegy, hogyan hagyott el...

2011. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem, egyszer már elhagyott, megtenné másodszor is, plusz neked már férjed van, elkötelezett vagy.
2011. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
A válaszom mindenre:nem. Régen volt és semmit sem érzek már iránta. A férjem iránt meg annál inkább!:)
2011. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!