Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a haragom? (tegnapi...

Jogos a haragom? (tegnapi kérdés folyt)

Figyelt kérdés

Tegnap kérdést is irtam ki,párom reggel hazament a szüleihez,mondván tanul,erre nem értem el órákon keresztül.

Végül meglett,kocsit szerelt,de se a mobilján,se a vezteékesen,se az anyukája telefonján nem értem el,pedig az elmúlt 4 évben ilyen nem volt,hozzá van nőve a mobil,vagy szól ha nem lesz nála.

Kiakadtam szépen,ő meg csodálkozik

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. ápr. 21. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Megbeszéltétek, neki bűntudata is van. Miért kell ehhez még népítélet is itt?
2011. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
96%
Túlreagálod! Egy férfit nem szabad minden percben ellenőrizni! Megmondta miért nem tudta felvenni mi a gond? Majd legközelebb biztos jobban figyel...
2011. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

haggyadmá' békén egy kicsit!!!!


ha tanulni ment, akkor egyáltalán miért kell zavarnod?!?

2011. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:

nincs bűntudata,csak megigérte hogy nem csinál ilyet többet


nem minősül zavarásnak pár perc telefon,ő is felhiv hiába tudja h melózok/tanulok

2011. ápr. 21. 09:24
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Milyen külső megerősítést vársz? Már a fűrészport fűrészeled...
2011. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

azt hiszem ezentúl tudni fogok még arról is mikor megy wc-re,sikerült elég nagy lelkiismeretfurdalást csinálnom neki

2011. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

én lehet megőrülnék tőle, ha folyamatosan ellenőriznének.

ráadásul kell mindenkinek egy kis 'magány'. független, hogy mivel tölti el. Gondolom, te sem lennél boldog ha éppen vásárlás közben ellenőrizgetnétek és már - már ZAKLATNÁNAK ...

2011. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Mindannyiunkkal történt már hasonló, nem volt szép tőle, de te felfújod viszont.
2011. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

lelkiismeretfurdalás nem egyenlő a bűntudattal


azt bánja h feleslegesen aggódtam miatta,de ez nem ugyanaz mint a bűtudat...akkor értené h ilyet ne csináljon (ő hatalmas patáliát csap ha fél órát nem ér el,akkor is ha pl msn-en ki van irva h elmentem hajatmosni )

2011. ápr. 21. 09:26
 10/72 anonim ***** válasza:
72%

"Az elmúlt 4 évben ilyen nem volt,hozzá van nőve a mobil,vagy szól ha nem lesz nála..."


Úristen 4 éve elő nem fordult ilyen te meg egy ilyen esettől így kiakadsz? Szegény pasi...

2011. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!