Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen cselekedtem?

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Már nagyon ki voltam. Van egy srác, kb. 1 hónapja járunk, de én nagyon belezúgtam. Valahogy ezt nem érzem az ő részéről, annyira meg még nem ismerem, hogy tudjam, hogy alapból kevésbé érzelmes, vagy csak irányomban ilyen. Tényleg azt érzem, hogy ilyen remek barátom még nem volt. Szóval ímélben leírtam neki, hogy mit érzek, hogy kezdek beleszeretni, és hogy ez vajon kölcsönös-e. Jó ötlet volt így 'kiadni' az érzéseimet? Már nagyon őrlődtem, azt gondolom, a bizonytalanságnál minden jobb...
2011. ápr. 25. 16:51
 1/7 anonim válasza:

Ha nem szeret akkor úgy is szakítani fog veled...

Jobb lenne,ha nem szeret,még most szakítani,mert később sokkal jobban fájna.

2011. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt gondolom. Inkább most szakítson, ha nem szeret, mint hónapokig hamis illúziókba ringassam magam.
2011. ápr. 25. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket sztem jobb személyesen megbeszélni, mert bár érzésre rosszabb, ha szemtől szembe utasít el, de látod az arcjátékát és a mozdulatait is, amikor "igent" mond. Szóval emailben írhat akármit, nem veszed észre ha hazudik sem. Míg előben egész más a szitu.
2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De legközelebb csak hétvégén talizunk, addig nagyon rossz lenne ezt magamban tartogatni.
2011. ápr. 25. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig nem szoktam szerelmet vallani, amig nem látom a tettein, hogy szeret.
2011. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap még nem sok idõ még vàrhattàl volna ne, hogy elbizza magàt. Az is elõfordulhat, hogy a baràtaival olvassa a leveledet vigyorogva.
2011. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eljött hozzám ma este, és elmondta, hogy szeret!!!! Én vagyok a világ legboldogabb embere!!!!:D:)))
2011. ápr. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!