Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már ezért is lenézik az...

Már ezért is lenézik az embert? . Hát ez hihetetlen.

Figyelt kérdés

Ma kérdezték tőlem, hogy mi az ebéd nálunk. Mondtam, hogy krumplileves. Erre megkaptam ezt: " nem gondoltam, hogy ennyire csórók vagytok"

Olyat lestem :O Most nem ehetek kruplilevest, csak ha szegény vagyok? Vagy micsoda?

Ebből, hogy tudják egyesek megítélni az embert?

Ti mit szóltok ehhez?


(tudom, rossz kategória, de nem tudtam hovatenni.)


2011. ápr. 26. 15:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez megnyugtat, én tehetős vagyok, de kedvenc ételem a krumplileves!! :)
2011. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Az emebrek többsége ilyen én nemrég több parizert vettem,a szomszéd közölte de jól megy neked.

Nem lehet mindenkinek megfelelni nem is kell én negyven méter magasról teszek az ilyen embrek véleményre,élem az életem...

2011. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a velemenyem, hogy aki azt mondta, egy nagy, hitvany, szanalmas bunko. :)

En a helyedben szemberohogtem volna! :)

2011. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem válaszoltad vissza, hogy 'nem tudtam, hogy te meg ennyire korlátolt'. Bár tény, hogy meglepetésében az ember ott hirtelen válaszolni sem tud ilyen oltári baromságra.
2011. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

:)) Most jót nevettem a kérdésed apropóján! :) Már egy hete krumplilevest kívánok, és ma szántam rá magam, hogy megcsináljam, ellentételezve a sok nehezebb húsvéti ételt. Hát én imádom a krumplilevest, és nem vagyunk (egyelőre még) csórók hálistennek :) Éljen a krumplileves, aki meg emiatt lecsóróz, hát az értelmi szintjéről megvan a véleményem! :)


U.i. : Tél végén egy étteremben a férjem és én is krumplilevest kértünk előételnek a főétel előtt.. fújjj, micsoda emberek vagyunk! :)

2011. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

Ez annyira ciki, hogy én ide nem is írok rendes választ, mert egy krumplileves evőnek.....

Na de kérlek!Undorító!

2011. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
21%
Valóban vannak ételek amik összefüggnek a szegénységgel. Bár ha kissé megtuningoltad az a krumpli letykót, akkor annyira nem is szegényes.
2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a krumplilevest. Nem jó mindig húst enni hús hátán, az sem egészséges, de főleg unalmassá válhat.


Szerintem ez az ember minősítette magát, te ne szégyeld magad és egyél bátran krumplilevest!

2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi az össz bajom a krumplilevessel, hogy nem szeretem... De ha valaki szereti, hát egye.

Nálam a rántotta megy, mert azt meg szeretem :)

2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 molnardav ***** válasza:
50%
Ha valaki ilyet mondana nekem... már kivágtam volna a nyelvét!
2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!