Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házastársatok és ti használtok...

Házastársatok és ti használtok dezodort? Az enyém nem használ és fürdik de ha fekszik mellettem érzem a honaljszagat. Mit csinaljak? Normális ez a mai vilagban hogy no dezodor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Mivel elég izzadós fajta vagyok ezért mindennap használok golyós dezodort. Párom nem izzadós, de ő is mindennap használ.

Elég érdekes így ha a Te párod nem használ, főleg ha saját magán is érzi a hónaljszagot :S

2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
A fürdés a mai ember igényeinek sajnos sokszor kevés... sőt, dezodor meg szappannal/tusfürdővel fürdés mellett még parfümöt sem árt használni... legyen az illető akár férfi akár nő...
2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk szólj neki, hogy büdös a kutyája....
2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én használok minden egyes nap, mert rosszul érzem magam nélküle. A férjem szintén használ, sőt még borotválja is a hónalját. Volt olyan, hogy elfelejtette magát bekenni, én megéreztem, és viccesen megjegyeztem neki, hogy eléggé "kanszaga" van, aztán egy jót nevettünk rajta.... Azóta nem felejti el bekenni magát. :) :D
2011. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mindketten.Már a mindennapok része,el sem tudnám képzelni,hogy ne használjak dezodort.

Kényes kérdés....Finoman próbáld meg vele közölni,hogy mi a helyzet.Ha te érzed,nyílván más is érzi a környezetében lévők közül és ez már kínos.Ápolatlan hatást kelt,mert hiába fürdik,ha "szaga van".

2011. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használunk mindketten. Én hál' istennek nem vagyok izzadós, tehát előfordul, hogy elfelejtem használni, de nem vagyok büdös akkor sem. De én sem értem miért nem szólsz neki...
2011. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Az én barátomnál hálisten nincs ilyen probléma, de amit én szoktam csinálni az most nálatok bejöhet. Nagyon szeretem a spray-t amit használ és sokkal rámenősebb vagyok mikor ezt az illatot érzem :P teljesen beindulok tőle, imádom. Csinálj te is valami ilyesmit, ösztönözd, hogy használnia kelljen spray-t vagy dezodort. Mondd neki, hogy megőrülsz attól az illattól, mindig érezni akarod rajta, stbstb. ;)
2011. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Beszélj vele nyugodtan erről, de legyél vele kedves, Ez orvosolható probléma. Vegyél neki stiftet, ne golyós dezodort, azok nem sokat érnek. Tapasztalat. 5500-600 forintért lehet kapni már jókat.

ha az én férjem elfelejti bekenni magát este, mert előfordult már, én is szóltam neki érte. Nem haragudott meg, ment és bekente magát. Nincs ezzel baj.

2011. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki! Ezt nektek kell megbeszélnetek, egy házasságban ez nem jelenthet gondot!
2011. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ő a természetesség hive probaltam szolni neki de nem kapcsolt. inkább többször tusol. csak szappant hasznal ennyi
2011. ápr. 26. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!