Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 1 éves kislányom....

Van egy 1 éves kislányom. Elmehetek kicsit kikapcsolódni szombat este, beülni valahová, esetleg táncolni menni? Max éjfél egy óráig, mert a másnap ugyanúgy babázással telik.

Figyelt kérdés

Apuka nincs velünk, válunk és nekem nagyon hiányzik egy kis lazulás már 1,5 éve nem voltam semerre, az édesanyám lenne a kicsivel este. Esti szertartás lemegy, szopi, mese... és alvás. Majd ha elaludt elmennék a tesóimmal kicsit szórakozni. De olyan bűntudatom van ,már most előre, hogy nem én leszek a babával. Anyukám aludt már többször is vele, tehát ez nem gond, csak én idegenkedek. Ettől ne érezzek rosszat, ha kicsit jól érzem magam és "bulizok" egy kisbaba mellett?

Szoktatok ti is szórakozni menni?


2009. márc. 6. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelsz egy kis kikapcsolódást. A kicsinek nem teszel vele rosszat egy pillanatig sem, úgyhogy nincs miért aggódnod. Érezd jól magad, a (társasági) élet nem ér véget az anyaság kezdetével!
2009. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menjél,lelkiismeret furdalás nélkül.Igaz minden gondolatod a kislányod lesz és a telefont fogod bámulni.Minden rendben otthon?Alszanak?Kapcsolodj ki és érezd jol magad.
2009. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen bűntudatod.Szórakozz nyugodtan, a kicsid biztonságban lesz az édesanyáddal.Titeket is felnevelt a tesóiddal nem?Gondolom a babádat is nyugodtan rábízhatod.

Amúgy gondolom eleged is lehet így apuka nélkül gyerekkel.

Ha te jól érzed magad,az a babádnak is jót tesz.Nem egy besavanyodott anyukára van szüksége.Szórakozz,és lehet,hogy még a tökéletes társra is ráakadsz.


Sok szerencsét,érezd jól magad.

És ne legyen bűntudatod.

2009. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nyugodtan elmehetsz. En is szivesen kimozdulnek mar valahova, de nekem meg csak 3 honapos a kisfiam. Majd ha kicsit nagyobb lesz, es ra tudom bizni valakire, mi is tuti ki fogunk neha mozdulni ejszakara a ferjemmel. Mivel te epp valofelben vagy, nem kell "elszamolnod" senkinek sem. Tudom, sokat dob az ember onbizalman, ha lecserelheti az otthoni treninget egy csinosabb cuccra, es vegre nemcsak anyanak, hanem ujra nonek tudod erezni magad:-)
2009. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, jót teszel magadnak és a kisgyermekednek is jó ha kiegyensúlyozott anyucija van, sose legyen emiatt bűntudatod!!! ili
2009. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjel, es tervezd el, hogy rendszeresen elfogsz jarni. Mondjuk 1-szer egy honapban, aztan majd gyakrabban is. Miert ne, ha van segitseged? Menjel csak, ettol nem vagy rossza anya, nehogy azt gondold!

Jo bulit! En Londonban elek, itt minden terhes no bulizni jar, nagy pocakkal is kirittyentik magukat.

2009. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
86%

Szia!

Attól, hogy babád van még nemkell feladni mindent, néha neked is kijár egy kis szórakozás. Teljesen normális dolog, én ismerek anyukákat, akik eljárnak bulizni, meg a tanáraim is. Ez miatt ne legyen lekiismeret furdalásod, a baba mellett te is jól érezheted magad, szóval csak nyugodtan, senki nem gondolhat rólad semmi rosszat :)



Princess

2009. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Régóta nem voltál már sehol, kell egy kis kikapcsolódás, érthető. Ettől te is jobban érzed majd magad, nem leszel olyan feszült és ennek a kislányod is örülni fog, hogy jókedvű az anyukája :)

Attól, hogy neked gyereked van még elmehetsz bulizni. Természetesen nem kell az asztalon táncolni miniszoknyában :))) szépen elmentek többen, táncoltok beszélgettek, esetleg megisztok egy finom koktélt stb. jól érzitek magatokat, nincs ebben semmi rossz.

Megbízható emberekkel menj el.


Szerintem ne legyen bűntudatod. Azt gondolom nagyon aranyos, felelősségteljes anyuka lehetsz, gondoltál mindenre, a kicsi jó helyen lesz, biztonságban.

Így legalább lehet a mamájával is kicsit. Egyébként olyankor már úgyis alszik, tehát mindegy neki, hogy ott állsz mellette, vagy elmész kicsit lazítani :)

Telefon legyen nálad, hogy ha vészhelyzet van, időnként nézz rá, mert a hangos zenétől nem biztos, hogy meghallod ha anyukád hív.


Szerintem akár minden szombat este elmehetsz, ha olyan kávézós, beszélgetős dologról van szó.

Ha disco akkor azért nem kellene, hogy menj minden héten, mert arról általában meg van az emberek véleménye, ha valaki minden hétvégén discoban van... főleg kisgyerek mellett. De ezt nem bántásból írtam.

Viszont ha neked nagy szükséged van a lazításra, akkor akár minden szombaton is elmehetsz, és ne érdekeljen ki mit gondol.

De szerintem 2hetente is elég.

Egyébként pedig menjetek sokat sétálni a picivel, nem tudom ehet-e már majd fagyit... akkor fagyizni is elmehettek, sétálni a parkba. Vagy egyéb helyekre ahová szeretnek járni a gyerekek. Sajnos nem tudok ajánlani semmit, mert nekem nincs gyerekem. Ha van valami kiállítás vagy vásár oda is lesétálhattok meg bármi.

Szervezzetek közös programokat is a kislányoddal.


De nincs ebben semmi rossz, hogy szeretnél időnként kimozdulni. Menj csak nyugodtan.

Sőt, ha van kedves akár flörtölhetsz is pasikkal, kis félmosoly stb. semmi komoly, csak egy nőnek azért ez kell, hogy tudja még mindig tetszik a férfiaknak és önbizalmat ad és jobban érzed majd magad tőle.

Ebben semmi elítélendő nincs, ezek csak kis semmiségek.


Jó szórakozást :) Ja és ha vannak olyan barátnőid néha nyugodtan elmehettek kozmetikushoz kértek valami arckezelést, és ott relaxáltok vagy 20 percet, amíg az arcpakolás hat. Fodrászhoz is elmehettek meg stb.

Nyugodtan törődhetsz te is magaddal, ha a kislányod biztos helyen van. :)

2009. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan. Attól,hogy van egy babád,még nem szüntél meg nőnek és embernek lenni :-)
2009. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
nagyon sok nő belebolondul a babázásba, már akkor elkellett volna menned amikor a gyerek 3 hónapos volt. az lett volna a normális, ha valaki kiveszi a kezedből a gyereket, és elküld
2009. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!