Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyjából fél éve ismerkedtem...

Tamás55 kérdése:

Nagyjából fél éve ismerkedtem meg az igazival. Nem egyszerű a helyzet, mert ő férjes és gyermeket vár épp. Mégis egymásba vagyunk szerelmesek! Mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés
Mindketten megtaláltuk a másikban az igazit és mindig beszéljük, h így lesz, h egyszer egymáséi leszünk! Én már ebben a pillanatban is képes lennék érte mindent megtenni és Ő is rengeteg dologban viszonozza az érzéseim és kimutatja mit érez, csak hát nem tudunk sülve-főve együtt lenni, pedig mindkettőnk vágya ez. Még is, ha megtudja lopni a perceket, akkor engem hív, vagy velem találkozik. Láttok esélyt arra, hogy egymáséi legyünk? Vagy milyen tanácsotok van rám illetve rá nézve? Szerintetek egy gyerek megváltoztatja a kapcsolat "nemjóságát"? Nem akarta egyikünk sem ezt a helyzetet, az élet hozta így. Ő már párszor elköltözött otthonról, mert megkapta az ígéretet,h jobb lesz, de nem lett jobb. Mért csak a saját bőrén tapasztal az ember?
2011. ápr. 28. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen megváltoztatja a kapcsolat nem jóságát a gyerek:Ha szarba gyerek születik még szarbb lesz a gyerek nem párterápia.
2011. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretitek egymást, ahogy leírtad, akkor kérlek benneteket mondjátok el mindenkinek. Ez nem jó így. A férj be van csapva, meg van csalva. Te várod, hogy a tiéd is legyen. Ő meg mindkettőtöket "használ". Kérlek ne vedd ezt negatív értelműnek. A Te igazidnak hamarosan gyereke lesz, és férje van. Ha nem hagyjátok ezt abba, akkor a kisgyermek is egy bizonyos szinten majd be lesz "csapva".


Remélem érted miről beszélek. Tudom, hogy szívnek parancsolni nem lehet, és ez nem is a Te hibád, de a szerelmednek el kell hagynia a férjét. Próbáld 100%-ig rábeszélni, mert ez így tényleg nem jó helyzet!

2011. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak tapasztalatot akarsz szerezni, akkor ez jó lesz rá, de semmi másra nem jó. Jobb lenne ha keresnél mást, de tudom szerelmes embernek bármit is mondani.
2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem is, h szar. De nyilván csak úgy kerülhettem képbe, h nem jó. Azt tudom mikor megváltozik akkor ideig óráig jó, aztán megint csak a régi lemez.... Mégis sokat köszönhet neki és nyilván szereti, de az is lehet, h megszokás.
2011. ápr. 28. 19:19
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Felnem fogom hogy egyes nők miért ülnek a szarban,és miért szülnek bele gyereket is.De igy mindket férfit lealázza,és ha tipikus magyar nő akkor nem fog elválni anyagiak miatt és téged továbbra is tartani fog szexre.
2011. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy tudom erre rábeszélni? Anyagilag meg van mindene, biztonság, nélkülözésmentes tudnák felnevelni, de hát az érzelmek, az a vágy azt én tudom neki megadni. A kettőt lehet egy mérlegre tenni? Vagy az észnek kell mindenképp győznie?
2011. ápr. 28. 19:22
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Anyagilag meg van mindene, biztonság,taratatta,nem fog ő elválni,majd néha lop percet ahol érzelmes dolgokat gyakorolhatjátok...A magyar feleségek többsége igy él,tapasztalat sajnos.
2011. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valami dolognak kell lennie amit tenni tudok!
2011. ápr. 28. 19:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt a részét nem értem, hogy ha épp gyereket vár, akkor olyan rossz nem lehet az a házasság... Tervezték? Vagy csak besikerült? De akkor miért nem vigyáz, ha amúgy is rossz a házassága?!

Nem akarlak bántani, ne értsd félre, csak ezt nem egészen értem.

2011. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam, de a házastársi kötelezettségek, nem húzhatja ki magát egy idő után (és vannak olyan példák is akiknek tök véletlen sikerült függetlenül a kapcsolat milyenségétől) és besikerült. Jobban örült volna, ha tőlem van (nincs tőlem), akkor nem lenne kérdés az életében. Sokszor hangoztatta nem csak előttem, hogy nem jókor, mert épp olyan helyzetben volt, de megtartja. Vallja, hogy velem lesz, mert ennek így kell lennie.
2011. ápr. 28. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!