Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 30-as korukban társkereső...

Akik 30-as korukban társkeresőn át találtak párra, azoknak hogyan alakult a kapcsoltuk mondjuk az összeköltözésig?

Figyelt kérdés

Saját vagy ismerősöd élő példája érdekelne. Eleinte hol és milyen gyakran találkoztatok? Milyen programokon? Mikor érezted úgy, hogy ő az igazi? És mennyi idő múlva költöztetek össze? Stb...?

:-)


2011. máj. 2. 17:32
1 2
 1/12 Horkýže Slíže ***** válasza:
73%
Mi meg nem koltoztunk ossze...de valaszolok ha nem bajEn meg csak 21 vagyok a baratom 30.Mi csak veletlenul talakoztunk ossze egyikunk se gondolta komolyan ezt a tarskereso dolgot/foleg en csak viccbol regisztraltam/.mi 1 het irogatas utan mar talakoztunk is,minek huztuk volna egymas idejet ha kulsore nem tetszunk egymasnak.eleinte hetente egyszer vagy ketszer talakoztunk.Elmentunk kavera,pizza,vagy mozi meg ilyesmik meg sokat setalgattunk,sex.O az elejetol komoly kapcsolatot keresett....en csak szorakozni es sexet akartam,de bele egyeztem hogy akkor probaljuk meg mi lesz belole.Azota jol megvagyunk kb 1 ev utan ereztem hogy o az akivel egesz eletet egyut maradnak,o mar sokkal elobb.Osszekoltozest meg nem tudjuk megoldani en meg tanulok es csak nyari idoszakba dolgozok...Igaz nalunk nincs min sietni hosz egyikunk se eskuvo es gyerek parti....nem vagyunk semmirol lemaradva
2011. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, 27 évesen bukkantunk egymásra a Randivonalon.


Ált heti 3x találkoztunk, kb 1 és negyed év múlva költöztünk össze, majd rá egy évre volt az esküvőnk. Most babaprojektben vagyunk.


Programok? Hm. Margitsziget, Liget, Várlabirintus, séták, nála, haverokkal, mozi, növénykiállítás, ami eszünkbe jutott.

2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Startranid találkoztunk, megismerkedtünk, az első egy-két hétben heti 2-3x találkoztunk, mozi, kávézás, fallabda stb. ...ezután már minden nap együtt voltunk... 4 hónap után összeköltöztünk, fél év után már nekiálltunk a bébiprojektnek, és megismerkedésünk után egy évvel összeházasodtunk, manó már a pocakban volt... azóta kislányunk egy éves és már második babát szeretnénk... megismerkedésünkkor mindketten 33 évesek voltunk... tudom, hogy nagyon nagy szerencsénk volt, mert azóta is szuper a kapcsolat és nagyon boldogok vagyunk :DDDDD ... szerintem ennyi idősen nagyon hamar el lehet dönteni, hogy az az ember bejön-e neked vagy sem...
2011. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először kávézó, aztán séta a normafánál, aztán bringázás (2 nap eltérésekkel). Ajánlom, hogy először mozgásban legyetek, mert több mindenről lehet beszélni.

Randivonalon jöttünk össze, én 26, ő 32.

Aztán rá 3 hónapra összeköltözés, rá 3-ra baba készült a pocakban (nem véletlen), rá 3-ra esküvő.

A baba itt mászkál mellettem:)

2011. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Startrandin találkoztunk, 1 hónapig leveleztünk az első randi előtt.

Sajnos csak heti 1 alkalommal tudtunk találkozni mert munka mellett mindketten tanultunk még szombatonként.


Az 1 randin kávézóban, bóklásztunk stb. 2 randin már csók volt, a 3 randin már lefeküdtünk egymással. :) 6 hónap múlva összeköltöztünk. 4 év kapcsolat után házasodtunk (én nagyon nem akartam, ő már az első évben szeretett volna)


7 éve vagyunk együtt, van egy 5, és egy 2 éves kislányunk és a tesó a pociban :)

2011. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó ezeket a történeteket olvasgatni, sok boldogságot kívánok minden kedves hozzászólónak! :)


Én 26/N vagyok, igaz, nem az a korosztály (még), akinek a kérdés szól, de én is kérdeznék. Úgy látom, akik 30-as éveikben ismerkedtek meg leendő párjukkal, viszonylag hamar összeköltöztek általában. Meg írta is valaki, hogy ennyi idősen viszonylag hamar el lehet dönteni, hogy akarjuk-e ezt az egészet. Ezzel kapcsolatban kérdeznék. Ez mindenképpen így van? Akkor is, ha mondjuk valakinek nem volt előtte komoly, hosszú távú kapcsolata?


Mert nekem nem igazán volt olyan igazi komoly kapcsolatom, inkább rövidebb próbálkozások, pár hónap a leghosszabb. Akkor is el tudom majd dönteni 30 évesen, ha összeakadok valakivel, hogy ő-e (úgymond) az Igazi? Vagy ehhez kell az, hogy legyen előzetes tapasztalata az embernek komoly kapcsolat terén?


Szóval van még esélyem megtalálni a megfelelőt? :D

2011. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Utolsonak.

En nehany honap mulva toltom a 30-at. Nekem sem voltak hosszabb kapcsolataim, az ex-ferjemmel 6 honap utan hazasodtunk ossze, es azutan 5 honappal baba volt a pocakban.

A parommal tobb mint egy eve ismerjuk egymast, de randizni csak 8 honapja kezdtunk. Kislanyom 2,5 most, neki se gyerek se ex-feleseg. kevesebb mint 4 honap utan koltoztunk ossze,o akkor mar gyereket es hazassagot akart. Persze en nem igazan, egy kudarcba fulladt hazassag utan (foleg ha maceras volt a valas) mar ovatosabb vagy...

Aztan amiota egyutt vagyunk, es latja hogy egy gyerekkel azert annyira nem egyszeru, a babaprojektet is hanyagoljuk egy darabig. De biztos vagyok benne hogy megtalaltam a masik felem. Egesz eletemben 3x fordult csak elo (az ez elotti kettonek mikor vege lett minden alkalommal honapokig gyogyitottam a lelkem/szivem, ezert ovatosabb is lettem) hogy a torkomban ereztem a szivem mar ha csak az illetot veltem valahol latni, es mar az elso randi elott tudtam hogy mi nagyon ossze illunk. Hallgass az osztoneidre, es meg fogod talalni te is a hozzad valo part.

2011. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a Nők Lapjában találtunk egymásra. Eleinte séták, kávézás, ilyesmi, aztán pár hónap után közös nyaralás, aminek a végén összeköltöztünk. Egyéves évfordulónkon már terhes voltam, mostanra a kisebbik babónk is 9 hónapos. Összeházasodtunk, jól megvagyunk, épp tegnap vettünk új házat. :-) És tervezzük a harmadik porontyot. :-)
2011. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Párom.hu-n ismerkedtünk meg. 1 évre rá költöztünk össze, ennek 3 éve, azóta is együtt vagyunk. Eleinte náluk találkoztunk, illetve a házuk előtt, mert nekem kocsim volt, neki pedig pici babája. Amikor nagymamára lehetett már hagyni, akkor mentünk biliárdozni, meg egyéb helyekre. Sokszor csak a Dunapartra, Mekibe stb. jutottunk el az Ő házuk közelében. Hetente pár alkalommal találkoztunk.
2011. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előzetes tapasztalatok nélkül is érik az ember és másra vágyik. 15 évesen elég egy fagyizás vagy a suli utáni lopott randi, később a férfiak is megváltoznak, a nők is. Szóval ne aggódj!
2011. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!