Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A munkatársamnak egy nagyon szép, és elég okos lány van, aki most összeszedet egy 17 éves fiút. A fiúban akad némi kivetnivaló. Korábban egy 19 évessel sráccal járt.

Az új fiú néha náluk alszik, ez szerintem 14 évesen még korai, és nagyon úgy érzem, hogy nem csak alvásról van szó... Arról nem is beszélve, hogy a lány újabban lóg az iskolából, csavarog, sokat rontott. Kifejtettem ezt a munkatársamnak, szerinte a lánya dolga, úgy szúrja el az életét, ahogy akarja. Én meg úgy látom még ő felelős érte.


2011. máj. 4. 21:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%
Ezerszer inkább, minthogy a kislány aludjon nála, vagy netán máshol tegyék titokban, mert a hülye viselkedésemmel titkolózásra kényszeríteném.
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ez gáz:(
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Igaz, két fiam van, de nekik sem engedném meg, nemhogy egy lánynak. Semmiképpen, ehhez még nagyon fiatal!
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem ,nem engedném, de nálunk ilyen fel sem merülne.
2011. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem engedném, de az ilyet valahol a szülő rontja el, nekem 14 évesen eszembe nem jutottak volna ilyen dolgok, és szerintem valahol az a normális.
2011. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
14 évesen még egészen biztos hogy nem.
2011. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

én várnék 16-17 éves korig

de addigis elmondanám neki hogyan védekezzen hogy ha megteszi akkor se legyen betegség/gyerek.stb....

2011. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem. De nem a szex miatt, azt úgyis csinálják, ha akarják. Hanem azért, mert egyrészt nem szeretnék reggel félálomban a barátjával szembesülni (pláne ha kivetnivaló van benne), másrészt pedig mert egy 14 éves GYEREK még ne játsszon ilyeneket. Udvaroljon a fiú, adjon szerenádot, vigye cukrászdába, sétáltassák együtt a kutyát, de ne aludjanak együtt.


A másik dolog, hogy a szülő igenis felelős a gyereke neveléséért, és annak 14 évesen még nagyon nincs vége. Szerintem a munkatársad nagyon rosszul csinálja, amit csinál.

2011. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
15%
Ezekszerint ha a fiu fiuval járt korábban,most meg a lányod tetszik neki,akkor a fiu biszexuális.Ez nem jó.Én ezzel próbálnám lebeszélni a lányodat róla.Ki tudja milyen meglepetést tartogat a tarsolyában...lehet szadista,vagy mazochista...
2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként ne haragudj, de Neked ehhez mi közöd? Szerintem ez a munkatársad és a gyereke dolga. Nekem soha eszembe se jutna valakit kioktatni arról, hogy hogyan nevelje a gyermekét.
2011. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!