Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő ha nem...

Mennyire elítélendő ha nem megyek el apám temetésére?

Figyelt kérdés
Rossz a kapcsolatunk,vert engem is meg édesanyámat is,14 évig csalta mint kiderült,elvette az összes pénzünk,hazudozott szét szedte a családunkat.Édesanyám miatta beteg!Nem szeretnék elmenni a temetésére!El fognak ítélni?
2011. máj. 6. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
akik nem tudják,hogy apád milyen volt azok biztos el fognak ítélni csakhogy engem ez pl nem izgatna,hisz én tudnám,hogy szemét volt max azért mennék el a temetésre,hogy biztos legyek benne tényleg meghalt e:D:d
2011. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Én se mennék el a helyedben. A saját apáméra se fogok elmenni, nekem egyszerűen ő nem apa, csak egy idegen barom.
2011. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

El, de ne foglalkoztasson a dolog. Ne érdekeljen ki mit mond.

Ne az elítélés miatt, de azért gondold még ezt át. Lehet, jobb lenne mégis elmenni. Nem vesz sok időt el az életedből. És soha nem lesz lelkiismeret furdalásod, amiatt, hogy nem mentél el.

2011. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Mit foglakozol vele, hogy mit gondolnak mások??? Ha tudják milyen volt apád, gondolom megértik, na nem az sem baj! Olyan, mintha elégtételt vennél az elmúlt évekért és talán később könnyebb is lesz megbocsájtanonod.
2011. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha mások ismerik legalább annyira az apádat mint te,akkor biztos nem ítélnek el. De legtöbbször nem ismerik,így lehet h elítélnek,de ne foglalkozz evvel! Te tudod mi volt régen,és mint írtad következménye is lett,nem is kicsi!

Én tudom miről beszélsz,mert nekem ugyan ilyen volt az apám,csak ő még adósságot is halmozott fel nekünk,nem csak elköltötte a pénzünket. Ha ő egyszer meghal,tuti nem megyek el a temetésére! Mint ahogy az első is írta,max azért h megnézzem,tényleg meghalt-e. Tehát ha nem szeretnél elmenni,ne menj!:)

2011. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Menj el,hiszen ő belőle is vagy.

Így mutathatod meg ,hogy Te különb vagy nála.

2011. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az utolsónak. Te ennyivel vagy különb.
2011. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy az én félre tett pénzemből meg a testvérem pénzéből dobtuk össze a tartozásaira!Elmennék én mert valahol nem vagyok harag tartó de valahogy undor van bennem meg félelem!
2011. máj. 6. 11:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a félelem mit jelent? Mitől félsz?
2011. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én elmennék. Többet semmit sem kell tegyél érte vagy az ő kérésére. Ez az UTOLSÓ "kapcsolatod" az apáddal. Gondolj arra a kevés jóra, ami vele kapcsolatos a múltból és menj el a temetésre!
2011. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!