Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire szemétség...

Tényleg ennyire szemétség lenne, hogy nem akarok tanú lenni nővérem esküvőjén?

Figyelt kérdés
Nővéremnek hónap végén lesz az esküvője. Már nagyon régóta együtt vannak a vőlegényével, nem is hiányzik nekik az esküvő, csak formalitás az egész. Összesen 14-en leszünk, a két család (nem ismerjük egymást). Mivel nem lesznek ott a barátok, ismerősök, csak a szűk családi kör, engem kértek fel az egyik tanúnak. Én viszont nem szeretném elvállalni, mert utálok kiállni az emberek elé, főleg, hogy mostanában sokat híztam és nincs normális ruhám. Egyszerűen úgy érzem megfulladok, ha ki kell állnom emberek elé, akkor is, ha ez csak pár ember. A családom most nagyon haragszik rám emiatt.
2011. máj. 6. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%

Bocsáss meg, de ez szerintem tényleg nagyon-nagyon-nagyon gáz.. A nővéred esküvőjéről lesz szó, felkért téged tanúnak és te visszautasítottad..! Csak 14 ember lesz ott, ami nem egy hatalmas tömeg, másrészt olyan nincs, hogy ne kapj magadra olyan ruhát, ami jól állna rajtad - különben pedig ezen a napon aztán tényleg nem te leszel a figyelem középpontja, hanem az ifjú pár!

El sem tudom képzelni, hogy én ilyet tegyek a húgommal, pedig utálok kiállni az emberek elé, kövér vagyok és nincs egy normális ruhám sem.. Azon a napon büszkeség ott állni a testvéred mellett, és együtt sírni/nevetni vele a boldogságán!

2011. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, abba a 20 percbe nem fogsz bele halni.

Az, hogy híztál nem a nővéred problémája. Ne legyél 'önző', tedd meg ezt neki, ő számít rád.

A családodnak meg szólj, hogy vegyetek egy előnyös, de ugyanakkor szép ruhát az esküvőre, amiben jól fogod érezni magad. Ez nagyon sokat számít!!!

2011. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nem ilyen hiszti nálam, hanem én betegesen félek attól, hogy ki kell állnom. Izzadok, görcsöl a gyomrom, előtte egy héttel már nem bírok aludni, tehát teljesen rosszul vagyok. És nem szeretnék ruhára sokat költeni, nincs pénzem.
2011. máj. 6. 19:12
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Igyál meg egy felest, mielőtt kiállsz, és nézz szét valamelyik turkálóban. Ott is kaphatsz félpénzért szép ruhát.
2011. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem téged fognak nézni, hanem a nővéredet, ő lesz a menyasszony. Nyilván a szűk kör aki ott lesz, tudja hogy el vagy hízva és nem fognak meglepődni.


Elég gáz erre hivatkozva visszautasítani. Ez egy fontos szerep..

2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%
Szerintem se utasítsd vissza. Ha épp mégsem te leszel a tanú, gondolom, akkor is ott leszel az esküvőn, és a vendégek akkor is látni fognak.
2011. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem ismerem a sógorom családját, soha nem láttuk egymást. És azért jobban fel tudnak térképezni, ha kiállok, mintha csak kezet fogunk és leülünk.
2011. máj. 6. 19:23
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Ne utasítsd vissza a felkérést, egy életre tüskét hagyna a testvéredben és a kapcsolatotokban.


Te egyébként férjnél vagy?

2011. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A kutya se akar téged feltérképezni. És nagy bunkóság ezt testvérnek visszautasítani.
2011. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem ismerem a sógorom családját, soha nem láttuk egymást. És azért jobban fel tudnak térképezni, ha kiállok, mintha csak kezet fogunk és leülünk.
2011. máj. 6. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!