Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak az exemnek?

Szerintetek írjak az exemnek?

Figyelt kérdés

most dobta ki a facebook az exemet mint lehetséges ismerősöm, és most láttam, hogy időközben apa lett :) szerintetek illik ilyenkor írni egy üzenetet amiben gratulálok nekik?

azóta már én is férjhez mentem és ahogy nézem, majd egyidősek a gyerekeink :) gondolom nem értené félre.


2011. máj. 7. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék. Én is jóban vagyok az exemmel annyira, hogy néha írunk egymásnak pár sort. Nem hiszem hogy félreértené, hisz láthatja, hogy te is családos vagy azóta.
2011. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Juj, már látom, ahogy megjelenik a lélekbúvár válaszoló, aki hasonló kérdésemből azt szűrte le anno, hogy még szeretem az exemet...:-)

Nyugodtan írj neki, nincs ebben semmi, kedves gesztus! Nekem a gimis ex-barátom írt pont emiatt, és tökre örültem neki.

2011. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írhatsz neki, jól fog számára esni egy kis figyelmesség. Nincs ebben semmi, főleg, hogy már mind a ketten megtaláltátok az igazit és gyerek(ek) is van(nak).
2011. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze. Az, hogy együtt voltatok, nem jelenti azt, hogy mostantól görcsösen kerülni kell egymást :) Na jó, kivéve a gimiben :)

Én 1-2 évente még találkozni is szoktam azzal az exszel, aki komolyabb volt. Szerintem nincs ebben semmi rossz, megiszunk egy kávét és elmeséljük, kinek hogy alakul az élete. Egyébként a párom is ugyanígy van az ő exeivel (csak neki kicsit több van, mint nekem :)). Aki ilyen miatt féltékenykedne vagy exként félreértené, az furcsa ember lehet.

2011. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit lehet ezen félreérteni? Ha mégis, akkor az már nem a te hibád.
2011. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aranyos gesztus! szerintem is írj! :)
2011. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan.
2011. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne. Felesleges.
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
áááá, én inkább nem írnék.
2011. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!