Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek írjak az exemnek?

most dobta ki a facebook az exemet mint lehetséges ismerősöm, és most láttam, hogy időközben apa lett :) szerintetek illik ilyenkor írni egy üzenetet amiben gratulálok nekik?

azóta már én is férjhez mentem és ahogy nézem, majd egyidősek a gyerekeink :) gondolom nem értené félre.

2011. máj. 7. 12:17  Privát üzenet  

A válaszok
Én írnék. Én is jóban vagyok az exemmel annyira, hogy néha írunk egymásnak pár sort. Nem hiszem hogy félreértené, hisz láthatja, hogy te is családos vagy azóta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. máj. 7. 12:22 Privát üzenet

Juj, már látom, ahogy megjelenik a lélekbúvár válaszoló, aki hasonló kérdésemből azt szűrte le anno, hogy még szeretem az exemet...:-)

Nyugodtan írj neki, nincs ebben semmi, kedves gesztus! Nekem a gimis ex-barátom írt pont emiatt, és tökre örültem neki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2011. máj. 7. 12:23 Privát üzenet
Szerintem nyugodtan írhatsz neki, jól fog számára esni egy kis figyelmesség. Nincs ebben semmi, főleg, hogy már mind a ketten megtaláltátok az igazit és gyerek(ek) is van(nak).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. máj. 7. 12:27 Privát üzenet

Persze. Az, hogy együtt voltatok, nem jelenti azt, hogy mostantól görcsösen kerülni kell egymást :) Na jó, kivéve a gimiben :)

Én 1-2 évente még találkozni is szoktam azzal az exszel, aki komolyabb volt. Szerintem nincs ebben semmi rossz, megiszunk egy kávét és elmeséljük, kinek hogy alakul az élete. Egyébként a párom is ugyanígy van az ő exeivel (csak neki kicsit több van, mint nekem :)). Aki ilyen miatt féltékenykedne vagy exként félreértené, az furcsa ember lehet.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2011. máj. 7. 12:30 Privát üzenet
Mit lehet ezen félreérteni? Ha mégis, akkor az már nem a te hibád.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2011. máj. 7. 12:30 Privát üzenet
aranyos gesztus! szerintem is írj! :)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2011. máj. 7. 12:35 Privát üzenet
Szerintem nyugodtan.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2011. máj. 7. 12:54 Privát üzenet
Szerintem meg ne. Felesleges.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011. máj. 7. 20:02 Privát üzenet
áááá, én inkább nem írnék.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2011. máj. 8. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Belga öröklési jog. Mit tehetek? Édesanyám 84 -ban édesapám halála után ment férjez Belgiumba, sajnos idén Júniusban elhunyt és most a férje zaklat, hogy írjak alá egy lemondó nyilatkozatot.
Azt kéri írjak végrendeletet a világ végére való utazásom előtt, szerintetek ez normális?
Rosszul esne az exemnek ha összejönnék az unokaöccsével?
LÁNYOK! Szerintetek mit írjak egy lánynak akit vártam de nem jött el? (Bőv. Lent)
Mit írjak apámnak aki börtönben van?
Szerintetek irjak az exemnek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!