Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim a kapcsolatunk legelej...

A pasim a kapcsolatunk legelején megcsalt! Szakítottam, újrakezdtük! Nem tudok benne megbízni, egyre inkább azt veszem magamon észre, hogy betegesen féltékeny és elviselhetetlen vagyok! Van ennek a kapcsolatnak így még értelme?

Figyelt kérdés

/Ennek már fél éve/ Néha már magamra sem ismerek!

Lehetséges, hogy én nem tudok megbocsátani, bármennyi idő is telik el és bármennyire szeret/szeretem? Ha elvesztettem a bizalmam nem lehet visszaszerezni?

(De akkor meg miért kezdtem vele újra!?!)


24/N


2011. máj. 8. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, draga, nincs ertelme.


25L

2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs!
2011. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen! Nem is értem, mit akarsz még tőle. Nekem az elején már nem kellett volna.Azért 24 éves vagy már, igazán tudhatnád a választ.

26L

2011. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha szerelmes az ember, akkor nem az eszére, hanem a szívére hallgat, talán ezért kezdted vele újra, de sajnos mint az előttem szólók is írták, nem sok értelme van már ennek így.

Nem nagyon lehet visszaszerezni a bizalmat, csak elég kemény és sok munkával, ha ezt a párod bevállalja, tehettek egy próbát.

Lehet, hogy azért is nem múlt el a bizalmatlanság, mert a kapcsolatotok elején csalt meg. Lehet, hogy ha már több éve jártatok volna, akkor hamarabb visszaengeded magadhoz, kevesebb bizalmatlansággal. Az egyik unokatesóm példáján keresztül gondolom ezt így.

Beszélgettél már erről a pároddal? Mert az is fontos, hogy ő is tisztában legyen azzal, hogy te mit érzel, és mivel tarthat maga mellett.

2011. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kezdted újra? Kutyából nem lesz szalonna.
2011. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
75%
Újra kezdted mert szereted az is lehet h ő is szeret ,egyszer mindenki hibázhat van a aki képes felejteni van aki nem lehet hogy tényleg megbánta és többé nem fog előfordulni ,de a te bizalmadat már úgy érzem eljátszotta ha nem vagy képes őszintén megbocsájtani akkor inkább zárd le mert csak szenvedni fogsz
2011. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért keztem újra, mert a szívemre hallgattam! És mert nagyon sokáig próbálkozott, hogy megbocsássak neki hogy csak én kellek és, hogy azért volt a megcsalás mert nem gondolta velem komolyan mint ahogy senkivel sem (Mert ő ilyen), de állítása szerint rájött hogy velem ez más, meg megváltozik miattam, meg értem bármire hajlandó stb. stb. és azóta is folyamatosan próbál bizonyítani! És azt is tudja, hogy nem bízom benne, mert számtalanszor mondtam neki! Errő annyit válaszol, hogy majd egyszer megfogok benne bízni, meg majd egyszer visszaszerzi a bizalmam és hogy ő maximálisan bízik bennem! (Persze én nem is adtam rá okot, hogy ne bízzon)

Ha belegondolok én is tudom hogy így nincs értelme, de mégsem teszek semmit!

2011. máj. 8. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha vakakit megkell változtatni a már veszett fejsze nyele,megváltozik de már nem önmaga.Ennek így sok értelme nincs legfeljebb időpocsékolás,általában ujabb koppanás (megcsalás)a vége az ilyen megbocsátásoknak,mert a pasiknak ha egyszer elnézed,már biztos benne hogy máskor is elfogod nézni.
2011. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy semmi értelme, hogy együtt maradjatok, mert csak kínozni fogod magad addig, ameddig vele vagy a bizonytalanság miatt. De a kérdés is hülyeség, mert úgysem fogsz vele szakítani, akármennyire is szar az egész, mert megint nem hallgatsz az eszedre, pedig hosszú távon hasznosabb.
2011. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy ő maga vallotta be, vagy kerülőúton derült ki, milyen szinten volt a kapcsolat, mit adtál már neki, ő mit ígérgetett. Ezek alapján dönts! De pedálozzon csak annyit, amennyit nem szégyelsz!
2011. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!