Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a párod az, akit keveseb...

Lehet a párod az, akit kevesebbet látsz, mint a postást?

Figyelt kérdés

Hogy viselnéd, ha a pasid/csajod heti 1x tudna csak találkozni veled 2-3 órára, mert tanul és dolgozik?

Mit tennél, ha megismerkednél egy helyes fiúval/lánnyal, akit, rövid távon kiderül, hetente láthatsz maximum 3 órára?


2011. máj. 10. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna olyan nagyon. Mármint biztos jobb lenne gyakrabban találkozni, de ezt ki lehet bírni, főleg akkor, ha nem egy házaspárról van szó, hanem egy olyan párról, akik még "csak" járnak.

Sőt, igazából én valahogy nem is szeretem, ha elvárják tőlem, hogy minden nap vagy minden másnap találkozni kelljen, pont azért, mert nekem is nagyon sok a dolgom. Tudom, vannak, akik ezt nem tudják elképzelni, de én tényleg nem vagyok az a típus, aki szereti, ha állandóan össze van ragasztva valakivel. Más kérdés, ha már együtt is élünk, azzal semmi gondom, de amikor még csak a találkozgatási fázisban vagyunk, akkor nekem teljesen elég heti 1-2 találkozás. Na jó, ha mondjuk 2-3 hónap után sem lenne sose olyan, hogy legalább heti egyszer elmegyünk valahova együtt este, vagy valaki ott alszik a másiknál, akkor én is morcos lennék (ha ez a 3 órás időtartam mondjuk csak és kizárólag azt jelentheti, hogy pl. délután öttől nyolcig), de máskülönben nem zavarna.

2011. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
1000km távolság, és július végén látom egy hónapig... utána megint vissza kell jönnöm.... mondjuk mi minden nap beszélünk skype-on, az ingyé van :)
2011. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!