Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a kifejezés ha...

Mit jelent az a kifejezés ha egy férfit a "papucs" jelzővel illetnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Kb. azt jelenti, hogy úgy ugrál,ahogy a nő fütyül.
2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ez kedvez a nőknek?
2011. máj. 12. 22:31
 3/15 Toto652_89 válasza:
95%

Ha a nő szereti kihasználni a másikat, akkor igen.

Elfajulhat uralkodó-rabszolga szintre is a papucs férj...

Nem egészséges... mindent meg kell beszélni, és úgy alakítani, hogy mindenkinek a legjobb legyen!

2011. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
hát a nő is ráunhat egy idő múlva. ha a ffi elveszíti az igazi karakán férfi mivoltát, akkor lesz belőle papucs, ami sztem gáááááz Tán papucs vagy? :)
2011. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek igen, de ez a ritkább. Általában a nő a dominánsabb személyiség és ezzel vissza is él, ugráltatja a férjét, parancsolgat neki. A férj ilyen esetben átalában nem mer visszaszólni, szó nélkül hajtja végre a parancsokat.


Mondjuk a határt sokan máshol érzik. A partner kedvéért sokszor megteszünk olyat, amit nem lenne kötelező, vagy ami felesleges.

Ha átlépik azt a határt, ahol a férfi méltósága csorbul, én onnantól nevezném papucsnak.

2011. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem korábban voltak erről nagy vitáim egy fórumban.


Elméletileg ha férfi olyan típus akkor akár működhet is a dolog, hogy az asszony a fő döntéshozó.


Egy érdekes adalék: A fórumos (és saját) tapasztalatok szerint, ha egy nőnek papucs férje van, akkor azt fura mód többnyire az asszony sose ismerné be nyíltan, még akkor is ha durván egyértelmű.

2011. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Tökéletesen jellemzi az ilyen viszonyt, férfit ez az elnevezés.

Jó meleg, kényelmes, jó használni, de eszükbe sem jut becsülni. Csak a lábunkat dugjuk, töröljük bele.

Voltam én is ilyen majd' 10 évig. Sok volt, de legalább észhez tértem, és véget vetettem ennek egy csinos válással :-)

35 F

2011. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

A férjem néha nagyon papucs tud lenni. Drága anyósom számára tökéletes pasit nevelt.

Én próbálom rászoktatni, hogy legyen véleménye.

"Igen drágám, persze drágám, hogyne drágám, igazad van"

Nem szól ha az adott ételt nem szereti inkább fintorogva benyomja. STB

2011. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyrészt az én párom is ilyen mint az utolsó válaszolóé.sokat beszélgetünk erről a dologról.tôbbségében az a válasza ha kérdezem miért ilyen,hogy a szülei ilyenre nevelték.mondjuk igaz,hogy nem voltak túl jók hozzá a szůlei és a tesoi sem és akármit mondtak neki ugrani kellett férdi vagyis akkor még fiu létére.néha már zavar,hogy nem mer vitatkozni,mindenre csak igen,megyek már,megcsinálom stb.néha jòl esne ha igazán Férfi lenne,nem pedig papucs.nem mondom,hogy nem esik jòl ha megkérem valamire és megcsinálja,de azért néha zavar,hogy nagyon kevés dologrol van vélemènye stb.vagy ha van is,nem mondja.de én ìgy szeretem.sok dologban már változott,de teljesen nem szeretném megváltoztatni,hisz nem azért vagyunk együtt hogy 100%-ban megváltoztassam.ugy szeretem ahogy van.

Egyébként a kérdésre a válaszom u.a. Mint az X-dik válaszolóé.az a papucs aki ugy ugrál ahogy a nő/vagy mások fülyül/nek!

2011. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Valójában ugye mindenki tudja, hogy mit jelent a papucsférj kifejezés. Azonban most így ahogy elgondolkodom a a jelentésen és a férjemmel való kapcsolatomon, mindjárt nem olyan könnyű.


Előre leszögezem, hogy eszembe se jut ugráltatni, megszabni neki, hogy mikor mit csináljon. Attól se akadok ki, ha éppen jön egy olyan időszak, amikor egyhuzamban 4-5 estét a haverokkal tölt. Ha olyanja van, és összekapunk valamit képes rám vágni az ajtót. Tud nemet mondani. Ezek alapján ugye nem papucs.


Viszont, ha azt nézzük, akkor ugye a párkapcsolat alapja az együttműködés, egymás kívánságainak teljesítése, a figyelmesség, az áldozat vállalás stb. Na akkor kívülálló számára papucsnak tűnhet. Ha megkérem, hogy ezt vagy azt csinálja meg általában megteszi. Ha valahova el akarok menni, és éppen neki nincs kedve, akkor is elmegyünk. Ha szólok neki, hogy szeretnék egy közös estét, akkor le vannak építve a haverok. Sorolhatnám még. Mindennek azonban nem az én határozottságom, hisztim és parancsom az alapja, hanem a nekem való öröm szerzés. és persze amit én kapok azt ő is visszakapja ugyanígy.


Na akkor papucs??

2011. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!