Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a szerelmem és az...

Elhagyott a szerelmem és az öngyilkosságon gondolkozom. Mit tegyek h visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
csinaljuk együtt
2011. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Nekem valamiért az jött le, hogy a kérdező lány.


Az öngyilkossággal való fenyegetés (még ha nem is szemtől szembe teszed ezt) érzelmi zsarolás. Kell neked egy olyan kapcsolat, ahol tudod, hogy csak azért van veled, mert nem akarja, hogy kárt tégy magadban.

Viseld méltósággal, ha elhagytak.

2011. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó előtti mondat végén "?" van.
2011. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. Ezt nem tudom feldolgozni. Vissza akarom őt szerezni!!!!!! Nem akarok Nélküle élni!
2011. máj. 15. 01:12
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Na és ha lány akkor mi van? Van egy rakás férfiállat is aki egy kis pénzért bármit megtesz, de mégtöbb van aki ingyen is :)
2011. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy ez most nehéz, de gondold át józan ésszel, hogy érdemes-e?

Ha igen, akkor hajrá, próbáld meg visszaszerezni. Te ismered, te tudod, mik a "gyenge pontjai", mivel lehet meghódítani, hiszen egyszer már megtetted.

Ha sikerül, az jó, de ha nem sikerül, akkor el fog múlni ez az érzés. Nem azonnal, de előbb-utóbb elmúlik.

2011. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 napietus ***** válasza:
88%
akarsz, nem akarsz, muszáj lesz.tartsd már magad annyira, hogy nem futsz egy pasi után...ilyen marhaságért öngyilkosnak lenni, ilyet meg még nem b*szott Európa. annyi pasi van, válogass :)
2011. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Minden nő átél ilyen érzést, legalább 1x az életben. Én is átéltem, mégis itt vagyok. Engedd el a pasit, nem érdemel meg téged.
2011. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Több millió nő járt már hasonló cipőben, mint te. Én is. A nők 99%-a biztosan.. és mindenkiben volt elég erő, hogy túltegye magát rajta. Benned is lesz, ne aggódj. Erős vagy te, csak eddig még nem kellett használnod az erődet!

Olyan férfi egyetlen könnycseppet sem ér, aki eldobott téged. Ilyennek ismerted te a párodat? Nyilván nem, hiszen akkor számítottál volna a szakításra.. Tehát te egy másik férfit szerettél, aki csak a fejedben létezett. Most amiatt sírsz, mert ez az álomkép összetört, kiderült, hogy a szerelmed valójában teljesen más személy, mint akinek hitted.. Sem ezért az idegenért, sem pedig az álomképért nem szabad könnyet hullatni. Egyik sem ér annyit.

Az a valaki, akiről azt hitted, a párodban él, még odakint vár rád valahol a világban. Nem akarod megtalálni?

Visszaszerezni csak úgy tudod a másikat, ha ő is akarja. Kényszeríteni semmivel nem lehet.. Ha akarata ellenére tartod magad mellett (pl. érzelmi zsarolással), az pont olyan, mintha bezárnád a pincébe és azt gondolnád, azért van ott, mert szeret téged.

Túl leszel hamar ezen a szakaszon, még ha most egyáltalán nem is érzed úgy.. Sokat segítene, ha nem lennél egyedül! Hívj át magadhoz barátokat, rokonokat, vagy te menj hozzájuk: kösd le a gondolataidat, ne add át magad az önsajnálatnak. Nem lehetsz gyengébb több millió nőnél..

Tudod, egyszer mindannyian meghalunk. Ha te nem félsz a haláltól, akkor lehet a legszebb életed, hiszen nincs mit veszítened. Tedd pénzzé a vagyonodat, pattanj fel az első vonatra, indulj neki a világnak! Váltsd valóra azt, amiről álmodtál.. Ha az út végére sem változnak az érzéseid, akkor elkeseredhetsz, és elgondolkodhatsz, hogy hogyan tovább. Ha ez megtörténik, akkor várunk vissza és ismét lelket öntünk beléd!:)

Kitartás! A szakítás nehéz ügy, de aki ír neked, az mind túljutott rajta..

2011. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszíró. Én hibáztam de megbántam és nagyon remélem visszajön hozzám. Nem tudok élni nélküle!!!! Hiányzik és tudom h Ő is szeret még.
2011. máj. 15. 02:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!