Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy hasonló mellméreteim lesznek, mint anyámnak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 17. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz lenne megmondani, attól függ mennyit örököltél anyukádtól és mennyit pl a nagymamától. Ha már most hasonlítasz alkatilag felépítésben az anyukádra, akkor nagyobb az esély rá.

Nálunk pl anyukám és nagymamám is egyforma alkatilag és én is hasonlítok rájuk, és valószínűleg szülés után nekem is akkora mellem lesz, mint anyumnak, mert neki sem és nagyinak sem csökkent vissza a szülés előttire.

2008. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi nővéremmel testalkatra teljesen ugyanolyanok vagyunk, és egyikünk sem Anyu testalkatát örökölte. Az ő melle mégis az 'apai nagymamámé', az enyém 'Anyué'. Szóval baromi nehéz ezt kiszámítani. :)
2008. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ketten vagyunk nővérek. Nővérem az apai nagynénék alkatát örökölte. Kb. az ő mellméretével. Én pedig az apai nagymamink testalkatát, Kb. az ő mellméretével. Anyura egyikőnk sem hasonlít.
2008. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez a dolog nagyon kiszámíthatatlan. olyannyira, hogy pl. nálunk édes anyám is meg van áldva egészen figyelemre méltó méretekkel, az ő anyukája is, sőt, az édesapám családjában is szép "hagyomány" a nagy mell. Tehát ebből egyenes ágon következne, hogy nekem is büszkélkednem kellene a domborulataimmal. Ám nekem sajnos a Jóisten nem adott méretes kebleket, pedig még hormonproblémáim sem voltak/vannak. Ez van. Nem kizárólag örökletesek a dolgok.
2008. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!