Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezt magamra...

Normális, hogy ezt magamra vettem és megsértődtem?

Figyelt kérdés

ma ez egyik osztálytársam azt mondta nekem(idézem) :

"k**vára nem érdekel az anyád"

igazából mindegy is, hogy miért. magamra vettem a dolgot, és olyan személyes sértés szerűnek vettem. ez normális?


14L


2011. máj. 15. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Függ attól is ,hogy mire mondta ezt válaszul...
2011. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
En is megsértõdtem volna, hogy az anyàm egy semmit mondó a szemében.
2011. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

sok függ a szituációtól, de én is magamra venném ezt, mert elég kevés olyan helyzetet tudok elképzelni, ahol ez egy vicces megjegyzés vagy figyelembe se veszem.

általában milyen stílusban beszéltek egymással? veszekedés közben mondta? sztoriztál édesanyádról és ez volt a válasza?

2011. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen, bántó kijelentés. Máshogy is lehetne fogalmazni.
2011. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Én még jól p.ofán is b@sztam volna. Nem vagyok egy agresszív típus tényleg, de az anyázást nem tűröm, azért torokra megyek! Ez van.


23L

2011. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

anno nekem egyik osztálytársam folyton a lováról beszélt. tényleg más téma nem volt csk a lova. nah az kvára idegesítő volt. egyszer mondtam neki finoman utalással h tudom h hány éves a lova és hogy ő a legjobb barátja a lónak. ezen megsértődött. kis létszámú csoport/osztály voltunk 8 fő. én nemakartam kötözködniezért elfogadtam h vele nemlehet normálisan beszélgetni.


ahhoz h a te helyzetedről véleményt írjak kéne a háttértörténet.

2011. máj. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Undorító dolog más anyját is belekeverni a dolgokba.

Ezért én is torokra megyek...


Leggusztustalanabb emberek mondják csak...

2011. máj. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg sok függ a szövegkörnyezettől...


Lehet hogy anyád miatt nem tudtál elmenni a barátnőd szülinapi bulijára és ő erre berágott??? Vagy az anyádat hoztad fel mentségként? Ez meg olyan gyerekes!


Szerintem Te vagy / voltál a hibás valamiért és ezért mondta, ezt mi sem támasztja alá,az hogy nem akartad leírni az egész sztorit, tehát te is tudod hogy te (vagy az anyád) vagy a hunyó!

2011. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ miért mondta... leszámítva azt hogy rondán beszél, én például el tudom képzelni, hogy mondott valamit, te meg előjöttél hogy anyád szerint így meg anyád szerint úgy van, és erre mondta hogy nem érdekli az anyád... Ilyenkor elég jogod a beszólása...


Úgyhogy nem egyértelmű

2011. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

23:16 vagyok!

Nem tudom miért lettem lepontozva, bár őszintén nem igazán érdekel hány %-om van. Az én anyámat akkor se vegye senki a szájára, mert kap egy "altatót", ennyi... tetszik, nem tetszik!

2011. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!