Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem enged együtt aludni...

Anyu nem enged együtt aludni a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itthon nem aludhatunk együtt, mert anyu felügyel, kaptam egy lakást, ott együtt lehetnénk, de mivel anyu tudja, hogy oda felviszem a barátomat, folyton odarendezi a nagyit és ott sem lehetünk ketten. A barátomnál nem lehetünk, mert egy szobában van az öccsével..

Mit tegyünk? 2 hónapja járunk, Ő 17 lesz, én meg 17 múltam, anyu meg úgy csinál, mintha 13 évesek lennénk..már nagyon aggaszt a helyzet!


2011. máj. 19. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Kaptál egy lakást, hű de jó!

Add nekem, én majd vigyázok rád, és becsukom a szemem/fülem!

2011. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezt sosem értettem, én biztosan megengedném, hogy otthon aludjatok, mert legalább tudnám, hogy itthon vagytok, jó helyen vagytok, és nem egy bokor tövében.... érted:S

Anya is ezt tette, megengedte hisz tudta, hogy 17 évesen már lefeküdtem a barátommal, semmit értelmét nem látta, hogy tiltson, mert úgyis megoldottuk volna máshol. És én is meg fogom majd engedni a gyermekemnek, ha olyan korban lesz

2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Kaptál egy lakást? 17 évesen? Az igen.

Hát figyelj, ha már lakást kapsz, nem értem miért ne szexelhetnél.

2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
2 hónap, nem nagy idő! azt akarja, jobban megismerjétek egymást, mielőtt nászra kerül a sor
2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
hát sajnállak egy kisit, mert én imádok a párommal aludni, annyira jó érzés.:) esetleg öcsikét átlehetne néha egy-egy éjszakára küldeni a szülei szobájába... amikor bátyám kezdett el barátnőzni, akkr én is mindig átvittem egy matracot és azon aludtam. Br ha nem engedik, azzal van a baj, akkor ugye ha nem mész haza éjszaka eléggé kiakadnának. szerintem 1-3 hónap és engedni fogják. Gondolom nem szeretnék, hogy még elveszítsd a szüzességedet és féltenek, mert 2 hónap alatt tényleg nem ér meg rá az ember. esetleg beszélhetsz anyuddal, hoyg te erről mit gondolsz, hátha csak ez vana dologban. ha meg kínosnak érzed, akkor várjatok még pár hónapot.
2011. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 napietus ***** válasza:
87%
szerintem 69%-osnak van igaza. 3 hónap próbaidő :) tartsd be, érdemes :) tapasztalatból mondom, nem anyud miatt, úgy általában...
2011. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Miért lepődtök meg annyira a lakáson? nekünk is vettek szüleim bátyámmal, én akkor 13 éves voltam. Bátyám már kiköltözött onnan a feleségével kertes házba, így ha kirepülök oda fogok költözni.

Egyszerűen azért vették a lakást, hogy legyen egy kiinduló pontunk, és ne albérletbe kelljen tengődnünk.

2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De mi nem szexelni akarunk, hanem egyelőre csak együtt aludni..házibuliban aludtunk együtt (vagyis hát még kb 4-en voltak a szobában) és olyan jó volt.
2011. máj. 19. 22:19
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
2 hónap ennyi idősen baromi kevés. Igaza van anyukádnak.
2011. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
22:17, persze aki megteheti, tegye is meg. akik meglepődnek rajta gondolom amiatt amiért én is. Én pl furcsállom, mert mi sokáig mamáméknál laktunk és elég nehezen tudtak anyuék saját házat venni, nem hogy még nekem külön egyet. De persze az anyagi helyzetek sem egyformák...
2011. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!