Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves a fiad? Hát amikor először voltam a pároméknál leültem valahova. nem gondoltam, hogy ebből baj lehet, hogy én pont azt a helyet választottam, hogy az valakinek a helye lenne, aki ekkora problémát csinál belőle. Nyilván a lánynak is kellemetlen volt a szitu ezért kezdett olyan dolgokat fecsegni, amit lehet később megbánt. De az is lehet, hogy annyira tetszik a lakásotok neki, hogy elindult a fantáziája. Ezért ne ítéld el őt. Ismerd meg és keress nyomósabb indokot.
2011. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
70%

"Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken?"


Ez eddig nem gond, elvégre nem tudhatja, hogy te azt a fotelt saját felségterületednek tekinted és valahová csak kell ülnie.


Az, hogy otthon érzi magát, inkább neki plussz pont, mert nem úgy áll hozzád, hogy "az a borzalmas anyós".


Az,hogy elkezdi mondani, hogy mit hogy rendezne be - valamiröl akart veled beszélgetni, és éppen ez jutott eszében.

Gondolom, még tizenéves lehet, és ennyi idösen nem biztos, hogy a legmegfelelöbb téma jut eszébe - de gondolom, annak idején veled is elöfordult, hogy valami félresikerült.


Szóval ebben az esetben inkább VELED van baj, nem vele.


54/N

2011. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
31%
De azért őt is meg lehet érteni. Gondolok itt arra, hogy a lány hogy rendezné át a lakást... Figyeljetek, igazat adok abban, hogy próbálta otthon érezni magát és valószínűleg kedves akart lenni és közvetlen, ezért kezdett el beszélgetni, de amikor valaki csúnya szóval élve "be akar vágódni az anyósnál", akkor nem feltétlen kritizálni kell a berendezést, elrendezést...
2011. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért valahol igaza van a kérdezőnek. Nem a fotel, hanem a rendezkedés miatt. Valóban, ha odaköltözik, alkalmazkodnia kell a családnak, de a lánynak is, lényegében valakinek az otthonába kerül be, tehát az ottaniakat legalább megkérdezheti, nem helyettük eldönti, milyen legyen a lakás. Egy meny
2011. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy olyan, mint én, ami a szívemen, az a számon. És ha ocsmány az ízlése, na azt én is megmondanám. Egyébként függ ez attól is, hogy mit mondott a lány. Ha azt mondta, hogy jól mutatna a bordó szőnyeghez egy fehér kanapé, akkor az másképp hangzik, mintha azt mondaná én legszívesebben kivágnám innen ezt a sok szar bóvlit.

Tehát szerintem is a kérdezővel van a gond.

2011. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 anonim ***** válasza:
44%
Az oké, hogy odaül, ahova én szoktam, de az tényleg durva, hogy át akarja rendezni a lakást. Milyen alapon kritizálja a berendezést? Hiszen ő még egy idegen, de ha ott élne, sem lenne joga rendezkedni. Ti dolgoztatok érte, a berendezést is ti vettétek, nehogy már egy vendég parancsoljon.
2011. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 anonim ***** válasza:
76%
Nem tűnt fel egyikőtöknek sem mennyire túloz a kérdező? Egy fotel miatt kiakadt, tényleg lehet,hogy csak egy olyan megjegyzést tett a lány, amit fentebb írtam..
2011. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 anonim ***** válasza:
83%
De az átrendezés az miért feltételez rögtön kritikát?
2011. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
57%
Én örülnék neki a helyedben.Te miért nem tudsz örülni neki?Lásd a pozitív oldalát is,hogy boldog a fiad,és bízik benned annyira,hogy odahozta bemutatni a barátnőjét.
2011. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
73%
Vagy lehet,hogy szegény csaj,csak arrébb akarta húzni az asztalt :D
2011. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!