Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 A kérdező kommentje:

ma 13:29


KÖSZÖNÖM a válaszodat.

Te egy rendes lány lehetsz!

2011. máj. 20. 13:33
 32/128 anonim ***** válasza:
86%
Áh, reménytelen vagy.
2011. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 anonim ***** válasza:
86%
Le merném fogadni,hogy egyedül neveled a fiadat,és nincs a háznál más férfi.(A fiadon kívül)
2011. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 A kérdező kommentje:

""Úristen, mekkora barmok vannak itt. Én meg remélem, hogy nektek sosem lesz se gyereketek, se párotok.

ma 13:31


Ezt nem én írtam,

DE EGYET ÉRTEK !!!

2011. máj. 20. 13:36
 35/128 anonim ***** válasza:
38%
Semmi közötök hozzá, hogy egyedül neveli-e. A lényeg a lényeg, a kiscsajt nem nevelték illemre, nem tudja, hogy mit szabad és mit nem, ha ő CSAK egy vendég. Ha 2 hete jár a sráccal, akkor még nem komoly kapcsolat, meg sem ismerték egymást rendesen, különben a csaj helyében meg nem égetném magam azzal, hogy kritizálom a barátom anyjának ízlését. Megtartom magamnak a véleményemet, ugyanis rendes nevelést kaptam.
2011. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
89%
Miért, szerintetek az a normális, ha kib*sszuk a házból a talán leendő menyünk ruháit??? Anyukám alig várta, hogy bemutassam a párom és eszébe sem jutott kivágni!Aki ilyen nézetet vall, azt én egyszerűen nem tudom megérteni.
2011. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
84%
Ez meg a másik,hogy honnan tudjátok,hogy kritizálta?? A kérdező most írja, hogy mindent kidobott, ezek után simán kinézem, hogy a lány tényleg csak arrébb akarta húzni az asztalt.
2011. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
87%
Jajjistenemmár. Szavakon lovagolunk. A csaj nem kezdte el átrendezni a lakást, csak elmondta a véleményét, ami nekem pl egy nagyon szimpatikus tulajdonság. És hogy a foteledben ült. Gondolom nem volt ráírva a neved, ha annyira zavart, miért nem kérted meg, hogy ne haragudjon, de te ott szoktál ülni, azt szereted a legjobban, üljön már át máshova. Jah, hogy akkor nem lehetett volna miért fröcsögni?
2011. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet hogy ott kezdődött a bibi hogy a srác csak úgy beállított a csajjal,semmi van új csajom mikor hozzam el?? fárasztó nap után nekem sincs kedvem egy vadidegenre,de ha tudom hogy jön felveszem a pléhpofát.
2011. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
62%
Jó, az igaz, hogy nem szabadna így hozzáállni az ott felejtett tárgyakhoz. De az is igaz, hogy a szülőnek van joga a saját házában rendezkedni, mivel ő a tulajdonos, az ő élete. A vendég akkor is vendég marad, ha csak nem száll be a költségekbe.
2011. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!