Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
 71/128 anonim ***** válasza:
86%
Az a durva az egészben, hogy tényleg vannak pénzremenő nők, utálom is őket, na de a kérdező nem ebben a helyzetben van, mégis beleképzeli magát. Ismertél te már kitartottat? Azok nem anyuci pénzére utaznak. Ráadásul ez a lány semmit nem tett és te elmarsz a fiad mellől mindenkit. Az ilyen szülőktől költöznek el a gyerekeik leghamarabb.
2011. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/128 anonim ***** válasza:
21%

Nem olvastam az összes választ csak egy-kettőt és elszörnyülködtem, amilyen stílusban bántjátok a kérdezőt.

Vannak fokozatok egy ismerettségben, van tisztelet még a világon, és ha én megyek valahova vendégként (mert ugye nem ott lakom) akkor megpróbálok én alkalmazkodni és mondjuk inkább megkérdezem, hgoy hogy van a párom édesanyja, nem pedig elkezdem kritizálni a lakás berendezését. Mert ugya ha valamit át akarunk rendezni az egy csendes kritika, és baromira nem illik egy első találkozásra. Talán a barátnő vehetné a fáradtságot és felmérhetné a terepet, milyen temperamentumú az anyuka, mi az, amit lehet és mi az amit nem. Ha ez nem fontos neki, akkor az elég gáz mind a családra , mind a fiára nézve. És az első alkalommal még NE érezze magát otthon. Érezze magát vendégségbe, hiszen vendég. Ráadásul még a fiú sem nagyon ismeri őt.

Kedves Kérdező, teljesen megértelek. TE vagy otthon, majd ha már eleget találkoztok és kvázi bele illik a családba, akkor ő is otthon érezheti magát nálatok.

Én különben a fiammal beszélném meg a helyzetet.

2011. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/128 anonim ***** válasza:
25%

Könnyesre röhögtem magam a sok primitív válaszon. Szégyellhetné magát az összes..

Az én házamba senki ne akarjon beköltözni úgy, hogy én nem ajánlottam fel. Nem a fotelről van szó, és nem arról, hogy ő hogyan rendezné be a lakást.. De tényleg ennyire normális lenne, hogy 2 hetes kapcsolat után az ember beszambázik az anyósjelölthöz, és elkezd arról mesélni, hogy mi lesz ha majd ő odaköltözik?

Akinek ez hiányzik, az érezzem majd otthonosan magát egy ilyen helyzetben..

2011. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 anonim ***** válasza:
76%
a 13:50 es hozzászólással maximálisan egyetértek, nekem is hasonlóak a szüleim és nagyon rossz:(
2011. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/128 anonim ***** válasza:
88%

""""A kérdező kommentje:

ma 13:08 -asnak.


Eddig te vagy az egyetlen, aki átérezted valóban!!


A többi válaszoló, az valószínűleg ilyen kis "betelepedős fajta"!

Azt hiszik, hogy ez a ház már eleve nekik épült és már csak a királynő helye van még üresen...

...nekik fenntartva!


Amúgy amint elkezdi valamelyik lány "birtokba venni a házamat" és pl. ottfelejti a fogkeféjét vagy a papucsát,

már dobom is a kukába...


Annak, aki nem értette meg:

NEM a fotelomat féltem tőlük!!"""


Még a kérdésednél valahol elfogadtam amit mondasz (nehezen de elfogadtam) Na de a fenti kommented az csúcs.



Van ez a mondás: Az okos enged a Hülye szenved.


Hát ebben az esetben ne haragudj de nem az okos vagy hanem a másik.

Te szerelmes vagy a fiadba és félsz hogy valaki elveszi tetőled. De ha mégsem akkor meg egy fukar nő vagy.


Az ilyen emberek maradnak egyedül öregségükre, mert a gyerekeik egyszerűen nem tudják elviselni. És lemerem fogadni majd ha öreg leszel akkor bedugnak egy öregotthonba és hébe hóba felhívnak. Mert nem fognak akarni veled egy percet sem tölteni.

2011. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/128 anonim ***** válasza:
90%
Ti komolyan azt gondoljátok, hogy ha annyira sértő dolgot mondott volna a lány, akkor nem azt ecsetelte volna,hanem a fotelt, nameg ő maga mesélte el, hogy mindent kivág a házból, amit más otthagy. Na most ezek után ti komolyan azt gondoljátok, hogy a lány bejelentette, hogy odaköltözik és új bútorokat szeretne???
2011. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/128 anonim ***** válasza:
87%
teljesen egyértelmű, hogy a probléma 90%-a csak a kérdező fejében él
2011. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/128 anonim ***** válasza:
73%
14.21-esek igazatok van. AZ ÉN HÁZAM. Ez nagyon durva.
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/128 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen mekkora különbség van emberek között... az én párom szülei meg állandóan azzal "zaklatnak", hogy segítsek berendezni a párom új szobáját, ahol max. havonta kétszer leszek egy-egy hétvégét.

Hiába mondom, hogy ők fognak ott lakni, ők kíváncsiak a véleményemre, mert szerintük az az én szobám is lesz. A fogkefémet nem, hogy nem dobták ki, de mikor véletlen elöl hagytam, 3 hét múlva érintetlenül ott találtam a helyén.

A székkel kapcsolatban meg szintén nekem kellett kérdezősködni, hogy ugyan mondják már meg, hogy hova _szoktak_ ülni, mert ők váltig állították, hogy nekik mindegy, üljek ahova szeretnék....


Más kérdés, hogy én az a fajta vagyok, aki képes addig álldogálni amíg nem mondják meg, hogy hova ülhet és kezdetektől fogva ott hagyhatnám a ruháimat mégis mindig cipelem... de szerintem ez az én hülyeségem.

2011. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/128 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen embereknél van az, hogy még a saját gyerekük is vendégnek érzi magát náluk.
2011. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!