Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi az oka ha egy...

Szerinted mi az oka ha egy fiatal titkolózik a fizetéséről?

Figyelt kérdés
2X éves, teljesen átlagos, hétköznapi munkakörben, nettó 80-120 között. Az ilyen korú ismerőseimnél meg se kell kérdeznem, hanem mondják előre.
2011. máj. 22. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

senkinek semmi köze hozzá (páromon kivül persze)

24/N

2011. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
mi kozod hozza?
2011. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti szétkürtölni, hogy mennyi pénzből él. Őszintén szólva én sem szeretem, ha megkérdezik, na és mennyit keresel? Senkinek semmi köze hozzá, ez a magánügyem.
2011. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Semmi közöd hozzá.
2011. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez tök fura, mert itt úgy kibeszéli mindenki, mint azt, hogy melyik csaj/pasi volt már meg neki...
2011. máj. 22. 10:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez a Kádár rendszerből maradt itt valszeg nem? Ezért nem merik felfedni a Lottó nyerteseket sem..
2011. máj. 22. 10:38
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

A lottó nyerteseket kb. két perc kitalálni, hisz a rádiókban szépen bemondják, mikor és hol adták fel a nyertes szelvényt.


De már nem azért, senkinek semmi köze hozzá, hogy mennyit keresek, és ezzel ő is így lehet.

2011. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szüleim úgy neveltek, hogy a pénzügyi helyzetemhez senkinek semmi köze, annak elég tudnia róla, aki abban a háztartásban él. Mondaná a fene, mennyit keresek, nem ez a téma a barátaimmal. (És nézd meg, mi lett azokkal a lottónyertesekkel, akik felfedték magukat. A barátaik érdekbarátokká váltak, mindenki más megpróbálta kizsákmányolni őket és elszedni a pénzüket. Kinek kell ez? Még jó, hogy nem fedik fel magukat.)
2011. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt? Itt névtelen mindenki, persze hogy megmondja, aki akarja, de élőben én sem hiszem hogy bárkinek az orrára kötném. Vagy azért nem mert kevés vagy azért mert sok.
2011. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön sem veri senki nagydobra a fizetését. Ez szerintem intimebb téma bárminél. Szerintem abból fakad, hogy sokan ez alapján ítélnek meg másokat, valamint sok az irigy is és jobb erről inkább nem beszélni nyiltan.
2011. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!