Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek a volt-ra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nulla információ. Hány éves vagy? Milyen messze laksz? Van rá pénzed, vagy tőlük kérnél?
2011. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd meg a rávalót.
2011. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 elmúltam már és elég közel lakom sopronhoz. pénzem valószínűleg lesz rá vagy ha nem később biztosan visszafizetném nekik. és nagykorú is lenne velem.
2011. máj. 25. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy és van-e rá pénzed vagy tőlük kérnél. Szerintem ne tőlük kérj rá pénzt,hanem magadnak szerezd emg rá. Ha nincs rá pénzed akkor kérj tőlük kölcsön és később fizesd vissza nekik. Ha elmúltál 18 éves akkor ülj le velük megbeszélni hogy már nagy korú vagy..

Ha 18 év alatti vagy akkor mond el a szüleidnek hogy kikkel mennél (mert gondolom nem egyedül) vagy esetleg mutasd be nekik őket. Üljetek le és beszéljétek meg hogy megbízhatnak benned és ha bármi lesz akkor hívod őket stb.

(Én a helyükbe nem engedném oda a 18 év alatti gyerekemet)

2011. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el, kikkel mész, és ismerjék őket! Úgy nagyobb az esélye.

Esetleg menjen veled valamelyikük. Ha elég fiatalosak, élvezni fogják.

Egyedül én sem engedném el a 16 éves gyerekem.

2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!