Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjünk a párommal a volt...

Elmenjünk a párommal a volt barátnőjének az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Kicsit abszurd a helyzet... A páromnak elég jó a kapcsolata a volt barátnőjével (nagy szerelme volt), mi már 7 éve együtt vagyunk, ők azóta is tartják a kapcsolatot. (Az most mindegy, hogy ez nekem hogy esik.) Na, a lány most kitalálta, hogy örülne, ha mi is ott lennénk az esküvőjén a nyáron. A párom azt mondja, hogy nem szeretne elmenni, de szerintem ezt csak miattam mondja... Az is lehet, hogy ő érezné rosszul magát. Milyen kifogással lehetne ezt lemondani? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? (Nem tudom, hogy neki mi esik rosszabbul... Ha féltékeny vagyok, tegyük fel alaptanalanul, és emiatt haragszik meg; vagy ha nem vagyok féltékeny, és azt hiszi, hogy nem is érdekel?)
2011. máj. 26. 11:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
40%
Fúj de undorító egy dolog ez. Nem lennék a helyedben. Szerintem nagyon gáz az, hogy az exével ilyen jóban van. Lehet, hogy a pasidnak esik szarul hogy máshoz megy és nem hozzá. Én kapásból erre gondolnék. Ja, és tuti hogy elmennék az esküvőre, hogy lássam a páromat hogy reagál rá. Azért ez a nem mindegy.....
2011. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem szex után nincs barátság. Akárki akármit mondhat. Saját tapasztalatból mondom. Nekem mindegyik exem képtelen a barátságra...mindegyik többet akar...

nincs ilyen hogy ezek után barát. S ha valakik nagyon jóban vannak ezek után...tuti hogy több egy szimpla baráti kapcsolatnál.

2011. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
55%
Az első válaszolónak bizony igaza lehet. Nem arról van szó, hogy fáj a párodnak,hogy az exe férjhez megy? Én is elmennék az esküvőre, és a páromat rábeszélném.
2011. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és amelyik exem meg nem akar többet egy barátságnál, az meg barát se akar lenni, mert akkor meg letojja a fejemet. Szóval ennyit erről.
2011. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
73%

Én is elmennék, egyrészt azért, mert akkor látná a párom, hogy valaki mással összekötötte a csaj az életét, és másrészt én is kíváncsi lennék a reakciójára.

De amúgy ezt most csak írom, mert ha velem történne, én sem tudnám mit csináljak, nem irigyellek.

2011. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Elég fura helyzet.De ha ennyire jóban vannak ,miért ne?ő máshoz megy férjhez ,a te párod meg veled van 7 éve!!akkor mi itt a gond??
2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Nézd màr 7 éve vagytok együtt, ha az ex-el annyira szerették volna egymàst, akkor elõbb-utóbb összejöttek volna.

A màsik attól is függ, hogy miért szakadt meg a kapcsolat, ki az aki pontot tett a kapcsolat végére. Ha az ex. akkor lehet a pàrod még szenvedhet, akkor bizony semmi értelme elmenni az esküvõre. Minek ùjra felszakitani a sebet, a férjed is ùgy akarja, hogy ne menjen.

2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
36%
7 év? Nem sok. Csak azért mondom, mert pl az én exem is már egy 8 éves kapcsolatban volt és közben meg mindvégig velem akart lenni. Senki semmit nem vágott le, de ő mindig teljesen kikészült, amikor engem egy másik pasival látott. S vége is lett a 8 éves kapcsolatának, mert kibukott. Elmondta a lánynak, hogy még mindig engem szeret és nem tud csak barátként engem kezelni...ennyit az évekről...a nagy ex-barátságról.
2011. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Hát biztos akkor én vagyok a rosz ember vagy a kivétel. de az összes exemel joban vagyok. (vagyis egyikkel se haragba max nem tartjuk kölünösebben a kapcsolatot) azegyik volt barátnőmből lett az egyik legjobb barátom. nemértem igazábol ha ha normálisan szakitottatok mért kéne roszba lennetek. mert ugye ha jártál vele akkor csakcsak kedveled. szakitás miatt nem kell megutálni(persze ha nem megcsalás átverés vagy valami durva dolog volt hanem egyszerűen kihült). szoval én nem látnék bele semmi negativ dolog. és valoszínűleg azért nem akar elmenni mert tudja h maga a jo viszony möztük is zavar téged pláne ha elmenne az esküvőre. szerinted ha 7 éve együttvagytok akkor még akar bármitis a volt nőjétől/most barátjátol?ha eddig nem tette meg most se fogja.és 7 év után nemhiszem h felrugná a kapcsolatotokat. egyszerűen szeret és nem akar kellemetlenséget okozni mert tudja h téged ez mennyire azvar. mért kéne féltékenynek lenned?ne ugy mutasd ki a ragaszkodásod h féltékeny vagy másokra hanem ugy hogy kedveskedsz neki közös programokat szervezel elmentek a barátaiokkal beszélgettek stb. azzal h féltékeny vagy inkább lekötni és elzárni fogod a külvilágtol ami szerintem marhára nem jo
2011. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
13%

Sebek? Feltépett sebek? Múlt? Barátsággal való megtartása a múltnak? Nagy szerelem volt? hmm...


AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK.

2011. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!