Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel megbántottam?...

Most ezzel megbántottam? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Barátnőm küldött nekem a töri témazáróval kapcsolatosan egy linket, és én mondtam neki hogy "Köszi nem kell" " Én nem szeretek a netről tanulni mert, általában vírusos sz*rok" vagy valami ilyen volt. És nem írt rá szerintem megsértődött, de azt mondta evett.. :- ( Most elég rosszul érzem magam , hogy megbántottam, mert én nem akartam megbántani :- (


Hogy mondjam meg neki hogy ne haragudjon?


2011. máj. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből miért kell olyan nagy ügyet csinálni?!Mond meg Neki,hogy "köszönöm szépen aranyos vagy,hogy segíteni akarsz a tanulásban de nem szeretem a netről letöltött dolgokat mert vírusosak és kész".


Ennyi,nem nagy kaland,azért van a szád,hogy beszélj :-)

21/N

2011. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úr isten, ez mekkora hülyeség. Már bocs. Fogadjunk, h. általános iskolások vagytok. Ha azt mondta evett, akkor evett, hagyd rá. Ezzel nem kell foglalkozni. Amúgy meg nem csak vírusos szarok vannak az interneten, sokkal több minden van mint a tankönyvedben, tök érdekes dolgokat lehet összeszedni és olyan 5ös témazárót rittyenteni, hogy a tanár is ledöbben, plusz jó pont, hogy "kutató munkát" is végzel. Legyél egy kicsit nyitottabb, manapság már szinte mindenki használja az internetet is tanuláshoz.

21/L

2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Nem csinálok belőle nagy ügyet, de nem akarom hogy haragudjon..
2011. máj. 26. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy ezzel megbántottad, akkor legközelebb mond neki, hogy: ne haragudj, nem akartalak megbántani, nem úgy értettem :) de köszönöm a segítséget nagyon rendes vagy.


2 nap múlva már úgyse fog rám emlékezni, én is olyan vagyok, hogy ha valaki megbánt, akkor utána aznap a feje tetejére is állhat, ugyanúgy rosszul fogom érezni magam, holnap meg már el is felejtem és minden a régi.


Ne ilyen butaság miatt vesszetek össze :)

2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint, nem fog rá emlékezni... nem rám :D
2011. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. máj. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!