Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Mit éreznétek,...

Túlreagálom? Mit éreznétek, ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés
Párom félig viccesen-féig komolyan azt mondta, hogy szeretőnek jobb lenne, minthogy párkapcsolatban éljen. Belemerültünk a témába és elmondta hogy néha szokatlan neki, hogy alkalmazkodnia kell hozzám, nem mindig az van amit ő akar. Ha olyan kedve van nem lehet egyedül akár hetekig (ha magányra vágyik) és furcsa hogy elvárásaim vannak vele szemben, hogy nem csajozhat kedvére és egyéb dolgok amik a párkapcsolattal járnak. Kérdeztem hogy akkor miért van velem, azt mondta hogy mert szeret és hogy már ideje volt hogy megkomolyodjon csak néha előtör belőle, hogy hiányzik a régi élete. (Elöttem még soha nem volt komoly kapcsolata, csak laza kapcsolatok vagy szex kapcsolatok és élvezte a függetlenségét) Lehet hogy tul reagálom, de ahogy mondta ezeket azt éreztem hogy benne semmi érzelem nincs, csak már elég idős ahhoz, hogy meg kellene komolyodnia és felkellene hagyni a régi életével. Mit gondoltok erről? (1éve vagyunk együtt Ö/29 Én/25)
2011. máj. 28. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

azt gondolom erről, hogy megértem

az én volt párom ugyaniylen volt de szivből szeretett

fájdalmas leírni a volt szót mert nagyon friss hogy vége lett, de hidd el nem emiatt :(:(

tiszteld benne ezt hogy akkor is veled van hogy ilyeneket érez és hogy őszinte veled

legyetek nagyon boldogok!!!

2011. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem túlreagálod!

Pasiból van!! Megnyílt előtted!

Erre te csak azt hallod meg, amit te akarsz.. A rosszat, természetesen.

Amellett h meg akar komolyodni, azt is mondta h szeret-nem?


Élnek benne bizonyos ösztönök,(ez normális), de ő ezeken képes felülkerekedni, a kapcsolatotokért!! Ez a lényeg!

A legtöbb pasi simán azt mondaná,(hazudná) amit te hallani akarsz!!


Örülj h ilyen jófej, őszinte a párod.

2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így elolvasva, teljesen korrekt, nekem külön tetszene, hogy őszintén elmondta. Persze te voltál ott, nem tudom, hogy a hangsúlya milyen volt. Szerintem örülj neki, hogy ilyen dolgokat is meg tudtok beszélni, nem a haverjainak panaszkodik.
2011. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

túlreagálod. csak őszinte veled. a férjem is ilyen volt amikor megismertem, azóta már nem mond ilyeneket. amikor terhes lettem, akkor meg a szabadságát féltette...azóta is jó apja a lányunknak :)

úgy gondolom, hogy csak fél (de tudja, hogy jól döntött,hogy veled van), és veled beszéli meg :)

2011. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Együtt érzek vele. én is ilyen voltam pár éve és még mai napig ránézek jó nőkre. ez nem azt jelenti h nem szeretem a feleségemet de nem egészséges ha más nem néz meg embereket. Régebben nálam szinte minden szórakozásból állt munka után, elmentünk bulizni csajokkal, volt ez-az elvoltunk. de ez már el van felejtve. Azóta már van gyerek is és eszembe se jutna elmenni más nővel. Néha rám is rám jön ilyen hiány de kis idő után elfelejtem. Szerintem ez normális, ne csinálj belőle ügyet. Majd ő is elfelejti :)

29/f

2011. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megnyugtattatok!:)
2011. máj. 28. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem is szokta mondogatni, hogy függetlennek lenni egyszerűbb volna, de már nem is tudna az lenni, mivel szeret. ez a kettősség mindenkiben ott van, aki nem pacsker típus, vagy nem született monogám. Szerintem ez a szép benne.
2011. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!