Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim gyerekkoromban...

A szüleim gyerekkoromban miért nem engedték, hogy lányosan öltözzek, meg törődjek magammal?

Figyelt kérdés

Kirándultunk,étteremben ettünk,meg hasonlók,tehát nem volt gond anyagilag.Kajára mindig lehetett költeni,meg szállodára,utazásra,ilyenek.

De ha ruhákat akartam vásárolni,vagy majorettezni,egyből mindenről lebeszéltek. Nincs pénz ruhára, a sport pedig időpocsékolás, meg a hajadat se engedd ki(mondta apukám),mert az k*r*s és amúgy is kibe vagy szerelmes,kinek akarsz tetszeni?

Ruhákat fél évente mentünk vásárolni,akkor is csak bő lehetett, sportos, fiús, és nyakig fel lehessen húzni.Nadrágnál hasonló,szoknyát alig hordtam gyerekkoromban.


Olyan rossz!! :( El is híztam,mert ha törődni akartam a külsőmmel,akkor egyből jöttek a cikizések,hogy miért vagy hiú.Utána elköltöztem otthonról(elég hamar,15 évesen,koli) és elkezdtem fogyózni, meg csajos dolgokat csinálni. Nagyon nehezen jött össze,hogy most már spontán elmegyünk anyuval csak nézelődni ruhákat,és mindig meg kell nyugtatnom,hogy csak nézelődünk,nem kell pénzt kiadni ezért. Ennek ellenére mindig mikor megyünk,akkor azt nézi,hogy hol az étterem,hol kávézhatunk,sütizhetünk, és most gondoljatok bele, egy kávéházban is otthagyunk néha 2-3000 Ft-ot, étteremben meg néha több,mint 10.000-t is,de bezzeg ruhára miért nem költhetem ezt? :(


Kávét tudok főzni otthon, és zöldségeket,gyümölcsöket,egyéb élelmiszert is megveszem egy hétre 3000Ft-ból.... :/


Olyan rosszul esik,és nem értem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért nem törődhetek a külsőmmel olyan mértékben,ahogy szeretnék?????????


2011. máj. 29. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha majd a saját életed éled, azt csinálsz, amit akarsz.
2011. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Van fiútestvéred? Egyke vagy? Már azért kérdem, mert nekem az ugrott be, talán apád (és anyád) vágya egy fiú volt, nem teljesült és téged próbáltak annak nevelni.

Hallottam ilyenről, vannak beteg emberek. :S

2011. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19, és egy nővérem van.Vele még keményebbek voltak.
2011. máj. 29. 17:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves első okostojás, mindenkinek saját élete van. Nincs olyan,hogy na van egy életem,és még két élet ezen kívül az én hatalmamban van,hahaha.
2011. máj. 29. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Első vagyok. Visszavehetnél az arcodból.


Ha majd elköltözöl otthonról, saját családod lesz, saját munkád, saját lakásod, azt csinálsz amit akarsz.

2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
akkor simán lehet, amit gondoltam... A nővéredet is fiúnak akarták, de téged már pláne, és mivel nem jött össze, úgy oldották meg, hogy próbáltak fiúnak nevelni.
2011. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiút akartak és rohadtul nem érdekli őket az ilyen shoppingolós cicás dolog. Tegyél félre pénzt, menj el dolgozni, abból, amit te keresel azt veszel, amit akarsz.
2011. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet,néha még ma is olyan apukám,hogy megyünk mondjuk a MEtro-ba vagy tesco-ba bevásárolni,és a leggázabb férfi ruhákat ajánlja nekem!! :/ gatya,short,pólók...MONDOM APU észnél vagy?????? én nem fogok felvenni fiú ruhát!

Nővéremmel felvetette annak idején...Meg apu a kinőtt ruháit is felvetette a nővéremmel :(!!!

2011. máj. 29. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:

19 évesen már ki kéne "törnöd". Már nőnek számítasz, nem valami kislánynak. Nincs pénzed ruhákra, amit szeretsz, szüleid meg nem akarnak venni neked? Zsebpénzedből arra spórolj. Nem kapsz zsebpénzt? Vállalj diákmunkát. Nem találsz munkát? Kérj segítséget egy ismerősödtől. Megszólnak szüleid, amiért szép ruhákban jársz? Kit érdekel?


Neked kell lépned, vagy örökre "anyuci piciny kislánya" maradsz.

2011. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!