Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy beképzelt, arrogáns...

Egy beképzelt, arrogáns embernek, hogy lehet elvenni az önbecsülését?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%

Valahogy úgy,ha nem direktbe mondod el neki,hogy ki is ő.

Hanem rávezeted. Olyan szitu elé állítod,amiből nem tud fölénnyel kijönni...aztán "szembesíted"... És ha kell:többször akár.


Egyre vigyázz!

Ha sokat együtt kell lenned ezzel az emberrel ,akkor tudd,hogy egy önbecsülése híján lévő "agyontaposottal" semmivel nem elviselhetőbb az élet,mint egy arrogánssal!!! Az a ló másik oldala!

Legyen szép a napod!

2011. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Ki kell verni a fogait es egybol oda lesz az onbecsulese tobbszorosen is.

Egyreszt mert megverted

Masodszor, mert eleg szarul fog kinezni

Harmadszor, rajon, hogy valaki nem kedveli es talan arra is, hogy miert

2011. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom, hogy akinek az a célja, hogy másnak az önbecsülését elvegye, az egy sunyi, gonosz ember.

Az önbecsülés maga az ember. Akinek nincs, az beteg, labilis lelkiállapotú, kezelésre szorul.

Beképzelt? Arrogáns? Nem kell vele foglalkoznod. Az ő dolga.

Ha pedig rájön, hogy ellene akarsz tenni, szervezkedsz, akkor egy öntudatos ember megvédi magát, esetleg nagy károd származik ebből.

2011. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ilyen emberekkel foglalkozni. Valószínűleg tudja, hogy gáz.. Azért ilyen :)
2011. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos megverni nem tudom :D:D:D



A 18:41-es meg húzzon a jó büdös francba a szenteskedésével, még hogy én sunyi, meg gonosz? Amikor elviselem ennek az embernek a otromba támadásait (amit nem részleteznék), aki amúgy a mostoha nagyapám? Meg akinek nincs önbecsülése az beteg, meg labilis? Te normális vagy? Mert szerintem te vagy beteg, menjél dokihoz, vagy imádkozzál magadért...

2011. máj. 29. 20:26
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Kár, hogy így állsz a dologhoz. A 18.41-nek van igaza. Az önbecsülés maga az ember. És akinek van, annak kis sz.arjancsik nem tudják elvenni. Legfentebb próbálkozhatnak vele. Akár veréssel is. Egyszer bejöhet. Aztán nem. Soha többet.
2011. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
86%

Akkor most én is beállok a szenteskedők sorába:

"Higgadtabban,kedveskéim!

Nem legyetek beképzeltek,arrogánsak,ne vegyétek el a másik önbecsülését... mikor nem muszáj

Vagdalkozásal meg nem oldunk semmit!

Lehet,hogy ideig-óráig úgy látszik


Az Önuralom legyen veletek...és a kérdező lelkében...


(figyuzzatok! lehet,hogy én leszek a következő,

akit elküldenek a rabokéra?)

2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ja értem, akkor az erősebb bánthatja a gyengébbet, a gyengébb meg beteg, labilis, aki tele van önbecsüléssel meg arroganciával az a király. ilyen alapon húzzatok anyukátokba, és most ezek alapján én vagyok a király, maga az ember. ha visszaszólsz nekem, akkor meg sunyi gonosz vagy. ez a kis genya logikája. az utolsó legalább kb pártatlan.
2011. máj. 29. 21:57
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
NO comment!
2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Írhatnál pár példát, hogy mit csinál. De szerintem elég neki néhány a korára vonatkozó beszólás. Pl. elnézem neked, hogy egyfolytában ordibálsz, megpróbálod fitogtatni az erődet, gondolom érzed, hogy már nem sokáig teheted. Vagy: papa, ezzel a modorral az öregek otthonából is kidobnak.
2011. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!