Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben, mit éreznétek?

Ilyen esetben, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Szóval, verseket írok :- ) Több, kevesebb sikerrel. Van amelyik nagyon jó, de van ami hihetetlen ratyi.. GYK-n azért van akinek tetszik.. :- ) Viszont, barátnőimnek egyátalán nem szerintem.. Bármilyen típust írok, akkor sem.. Ezt nem mondják, mert mikor kérdezem hogy szép lett: akkor azt mondják "aha" "ja" De beszélgettem erről a barátnőmmel, és azt mondja, nem vagyunk egyformák és, nem tehetnek Ők róla, ha nekik a verseim nem tetszenek..

Nem haragszom rájuk, hisz bevalotta őszíntén, de valahogy a szívem mélyén, vágyakozom afelé, hogy támogassanak a barátnőim.. Miért érzem ezt? Mit éreznétek?


2011. máj. 29. 18:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. máj. 29. 18:29
 2/12 anonim ***** válasza:

Irigyek! :))

Ennyi!

2011. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább az lehet, hogy alapból nem szeretik a verseket. Nem mindenki érdeklődik az ilyen dolgok iránt.
2011. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek is, meg ők még gyerekesek. Korodhoz képest nagyon dzépen kötöd össze a szavakat versé.

Én ugyan verseket nem írtam, de nekem is évekkel később mondták a volt osztálytársaim, h velem azért volt nehéz nekik beszélniük, mert sokkal érettebb felfogású voltam náluk. Persze ez idővel egy szintre került.

Inkább ne pazarold rájuk, olvastasd el olyanokkal, akik értékelik. Ettől még lehettek barátok.

2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :- ) a legjobb barátnőm nagyon szereti a verseket, hisz mindig másol be az internetről, ezért nem értettem sosem, hogy az enyémeket miért nem díjazza
2011. máj. 29. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is irigyek.

Én a rajzolással vagyok így! Amikor büszkén mutogatom a rajzaimat, mindenki csak annyit mond hogy: Aha szép!

De, bezzeg amikor rajzolok valami gagyit és szomorúan mutatom hogy: Nézzétek de rossz lett. És össze akarom gyűrni, akkor mindenki mondja hogy: jajj! nem is lett rossz nehogy összegyűrd!

Úgy hogy ezt én sem értem :S

Amúgy nincs valami weboldalad? A verseidről?

2011. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ide is írok verset ha kértek, mert tényleg az enyém az a vers, nehogy azt higyétek hogy hazudok :- )
2011. máj. 29. 18:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok jó versíró, hogy oldalam legyen.. Gyk-ra szoktam írni.. :- )
2011. máj. 29. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos versike, de lássuk be -irodalmilag értékelhetetlen. Nincs ritmika, rím hol van, hol nincs. A témaválasztás, a fogalmazás és a képek is igencsak pongyolák. Lehet, hogy a barátnőid a komoly verseket kedvelik, amik valódi érzelmeket közvetítenek. De ne szegje semmi kedved, az idő csiszolhat a képességeiden, ha adsz rá esélyt. Gyakorolj!
2011. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam verseket írni, főleg mikor magam alatt vagyok. Máskor nincs ihlet :) Akkor általában tetszenek, később már kevésbé. Nemrég visszaolvastam párat - érfelvágós borzalmak :D Barát, akinek a véleményét kérdezem, megmondja, ha nem tetszik neki. Én meg morcogok egy kört, mert amúgy is épp padlón vagyok, de legalább nem színleli, hogy tetszik neki.

Azon felbuzdulva, hogy írok verseket, kért már más tőlem véleményt a saját versére. Hát, egyrészt nem értek hozzá, másrészt meg kicsit kínos megmondani, hogy nem tetszik. És megkérdezik, hogy miért nem. És nem tudom. Csak. Elég válogató vagyok verstéren :)

2011. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!