Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak 70....

Mit vegyek anyukámnak 70. születésnapjára? Ilyenkor valami személyeset illik adni úgy gondolom. Ötleteket várok.

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalos, még mindig dolgozik, színes ruhákban jár és a 16 évesekkel is tegeződik. Jó fej és nagyon tevékeny életet él még mindig. De mégis ez lesz a 70. szülinapja. Mit illik ilyenkor ajándékba adni?
2011. máj. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az én anyukám most lesz 42 éves, bár ez nem olyan kerek szám, én azt tervezem, hogy mivel grafikus vagyok készítek róla egy képet, bekereteztetem és azt adom neki. Egyedi személyes ajándék. Szép ajándék lenne anyukádnak, ha te is keresnél róla egy régi, akár fekete fehér képet, vagy olyat amin együtt vagytok, amikor még kicsi vagy, bekereteztethetnéd és azt adhatnád neki mondjuk valamilyen virággal. Személyes és egyedi ajándék. Ilyen hosszú idő után nem is biztos, hogy túl kell bonyolítani az ajándékozást. Lehet, hogy egy köszönöm is elég. Viszont lenne egy kérdésem. Hogy csinálja az anyukád, hogy ennyi idősen képes fiatal maradni és nem hagyja el magát mint a korabeliek? Én is szeretnék ennyi idősen is tevékeny életet élni.
2011. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukámról írtál. Na viccet hagyjuk. Az enyém most volt áprilisba ugyan ennyi. Mi étterembe mentünk, mivel gyűjti a kerámiafejű babákat ezért azt is kapott. 70 babát ígértem, hogy meg lesz 70 évesen, MEG LETT. Egy 70 számú kitűzött, de azt nem volt hajlandó felvenni, mivel letagadhat belőle és ciki volt neki. Az unokákról egy képeslapot amire rá volt írva, boldog szülinapot és az uncsik voltak rajta. Egy CD-rádiot kért, hát azt is kapott. Próbáld meg kitudakolni mit szeretne. Sajna biztos nem segítettem, de olyan jó, hogy másnak is van egy ilyen jó fej anyukája. Boldog szülinapot neki!
2011. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy hogy csinálja anyukám, hogy ilyen fiatalos? - ilyen a temperamentuma, hogy mindig szeret valamivel foglalkozni, tenni-venni, dolgozni, sürögni-forogni. A mai napig biciklivel jár dolgozni és szinte sohasem pihen, amit nehezményezek is. Mert féltem.
2011. máj. 29. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elő tudod keresni a családi archívumból, próbáld felkutatni az első anyák napi rajzocskádat, vagy az első olyan levelet, amit te írtál neki. Mindegy milyen a külleme, meg a "hejessírás":-))) a lényeg, hogy lehetőleg az első legyen. Készíttess róla egy jóminőségű másolatot, és kereteztesd be. Esetleg odaírhatod mellé, hogy "És ez így megy már X éve..." (nem tudom hány éves vagy?)

Ha minden áron venni akarsz, csináltass e 2 kis ezüst medált. Ábrázolhat 2 fél szívet, aminek az egyik fele a tiéd, a másik anyukádé. és pontosan összeillenek. Egy finom kis ezüstlánccal szép ajándék.

2011. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!