Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok egy kapcsolatot...

Bevállalnátok egy kapcsolatot 16 év korkülönbséggel? (a férfi javára)

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek! Lehet ennek jövője?

19L


2011. máj. 30. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon.
2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
ez emberfüggő is
2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Én azt gondolom, hogy fiatal vagy még, bőven belefér. Megpróbáljátok, ha mind a ketten akarjátok persze, s ha működik akkor jó, ha nem akkor annyi volt..


Nekem volt 18 évvel idősebb pasim, másfél évig együtt is voltunk, működött, míg nem kezdett el féltékenykedni. Akkor és ott pontot tettem a kapcsulatunk végére.

2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Őseim között is ennyi van, lényegében nem volt sokkal idősebb nálad anyám, mikor megismerkedtek (1-2 év már annyit nem számít), apámnak nem egy élettársa, felesége volt addigra, anyámmal maradt mégis együtt, 25éve házasok. :D Szóval akár lehet is.
2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, de sokan eleve elitélik. Régebben ennél kevesebb különbséget tartottak rossznak, ma a közel egyidöseket tartják általában jónak.

De mivel minden kapcsolat más, ezért lehet ebböl is tartós és jó dolog. Az meg, amit sokan mondank, hogy mi lesz 10-20-30 év múlva - ez nem érv, mert manapság igen kevés kapcsolat van, ami ennyi ideig eltartana, ha meg mégis, akkor meg addigra úgyis összeszoknak.

2011. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Én nem hiszem.
2011. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
nem ... csak dugni akarja a friss husit azaz téged
2011. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Be, még 26-ot is,én mindig az idősebbeket szerettem.
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Köztem és a párom között 15 év van. Én 23 évesen ismertem meg. 4 éve vagyunk együtt. 2 kislányunk van, építettünk egy kis kuckót. Élvezzük az életet, minden gondjával és bajával együtt. Boldogunk vagyunk. Nem féltékenykedik. Rendes ember.

Inkább az a gond, hogy te 19 éves vagy. Mert ha 30 éves lennél, és a pasi lenne 46, akkor nem lennél "friss husi".

Én bátran belevágtam, mert megszerettem, de neked úgy látom kétségeid vannak.

Szóval nagyon remélem, hogy a mi kapcsolatunk hosszú lesz.

Szerintem próbáld meg, ha mégse nyerő, akkor simán kiléphetsz belőle, de az biztos hogy sokat tanulhatsz ebből is.

2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem, semmiképpen sem. Teleírhatnám az oldalt az ellenérveimmel:) Nem látom úgy, hogy jövője lenne a dolognak, sokkal inkább negatív utóhatásai. Persze van, aki az idősebbekre bukik, de szerintem kis százalékuk találja meg így élete párját. Lehet, hogy sok olyan választ kapsz fiataloktól, hogy "Hogyne vállalnám be, én is 20 évvel idősebb férfival élek és jól megvagyunk 3 éve! 20/L", de én úgy gondolom, 3-4 év nem egy élet, a nagyobb problémák később jelentkeznek.. Úgyhogy ha valaki őszinte véleményt tud mondani arról, milyen bajokkal kell szembenézni egy ilyen kapcsolatban, az az aki már legalább 10 éve éli életét idősebb férfi mellett.

Másrészt nagyon fiatal vagy 19 évesen, ha most elkezdesz kapcsolatot kiépíteni egy 35 éves férfival, akkor a saját személyiségfejlődésedet akadályozod vele abból a szempontból, hogy hirtelen kell nagyot ugranod érettségben, kimaradnak a tapasztalatszerzésről szóló évek, minden információt készen kapsz a párodtól. Ez később megbosszulhatja magát.. Sokkal nagyobb esélyetek lenne a sikerre, ha idősebb lennél 4-5 évvel..

2011. máj. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!