Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülye vagyok? De most...

Nagyon hülye vagyok? De most komolyan, azóta is eszem magam.

Figyelt kérdés

Van egy szám, amelyikre táncoltam a párom apukájával, 2 éve. A szám azért maradt meg bennem, mert nagy dolog volt számomra, hogy felkért táncolni, akkor valahogy azt éreztem, hogy "befogadott a családba"...(elég viccesen hangzik, de ezek a dolgok fontosak számomra...)

Na...és ekkor emlékszem mikor cifrázni kezdte a lépéseit (gondolom első körben úgy jött le neki jobb vagyok a parketten) letapostam, aztán még egyszer...Persze ő meg mondta, hogy semmi baj...De azóta is ha megyünk valahova együtt esküvőre, bárhova ahol táncolni kell, arra gondolok, mi van ha felkér, sőt mi van ha nem kér fel, mert tudja, hogy "béna" vagyok...

(egyébként a párommal megy a tánc, meg más férfiakkal is általában azért összejön a dolog...)


2011. máj. 31. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
tényleg hülye vagy.
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen,és...
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
ennél nagyobb problémád soha az életben ne legyen...
2011. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és nem tudsz táncolni? Akkor mi van?

Én meg énekelni nem tudok! :))) És??? legalább nem karaokézok... majd táncol mással, vagy visszavesz a tempóból...


Amúgy én is táncolok, de nekem azokból az emberekből lett elegem akik úgy gondolják hogy tudnak táncolni, miközben még a ritmust sem hallják ki a zenéből, majd elkezdenek össze vissza lépegetni + kalimpálni, nekem meg figyelnem kell hogy le ne tapossák a lábamat a magassarkú szandimban... azt hiszik mert tudok táncolni a partneremmel, akkor majd ők is fognak tudni velem... hát ez nagyon nem így megy...

2011. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ennél nagyobb problémád soha az életben ne legyen..


HELYES A DÖRGÉS.

2011. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, ha nem tudsz tàncolni majd belejössz.
2011. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"meg más férfiakkal is általában azért összejön a dolog"

Akkor mi is itt a probléma?

2011. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nyomom be a modiknak, de tényleg nem értem, mit szeretne megtudni a kérdező -.-
2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné megtudni, hogy hülye-e azért, mert azon kattog az agya, hogy esetleg a párja apukája bénának tartja az említett eset miatt..!
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, hát EZÉRT a kérdésért - és hatalmas problémáért - viszont biztos annak tartana:)
2011. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!